pierogi ruskie

Firma, która od ponad 35 lat specjalizuje się w przygotowywaniu pełnowartościowych dań. Oferujemy smaczne wyroby garmażeryjne, które z powodzeniem zastąpią domowy obiad. Jedną z propozycji są pierogi ruskie ze smacznym twarogowo-ziemniaczanym farszem. W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie świeże składniki.

Przepis na naleśniki

Niektóre potrawy mają to do siebie, że przepadają za nimi po prostu wszyscy - choć często, gdy wypełnione są innymi składnikami. Każdy przepis na naleśniki, jaki znajdziecie Państwo w asortymencie naszego sklepu jest ukierunkowany pod konkretną grupę smakoszy. Proponujemy między innymi rozwiązania z fetą, kurczakiem i oliwkami zapiekane w sosie, jak i z budyniem malinowym i bitą śmietaną czy z nadzieniem serowo-śmietanowym. Odwiedźcie nas już teraz i znajdźcie typ optymalny dla siebie i bliskich.

Wypożyczalnia gastronomiczna Warszawa

Jeśli organizujesz dużą imprezę, potrzebujesz odpowiedniego zaplecza. Znajdziesz je w wypożyczalni sprzętu gastronomicznego w Warszawie. Wynajmujemy stoły, krzesła, bemary, patery, a także pełne zastawy stołowe i bieliznę. Zachęcamy do nawiązania długiej współpracy firmy cateringowe oraz restauracje.

Kraków restauracja Kazimierz

Spacerując w centrum krakowskiego Kazimierza, nietrudno trafić na żydowską restaurację. W naszym lokalu znajdą Państwo nie tylko starannie przygotowane potrawy, lecz również wygodne i przestronne wnętrza, które tworzą dwie sale oraz pomieszczenie konferencyjne. W okresie letnim można także skorzystać z kawiarenki, umiejscowionej od ulicy Szerokiej.

restauracje w krakowie

Dysponujemy lokalem, który idealnie nada się do organizacji imprez rodzinnych takich jak obiady po zaślubinach, chrzciny czy komunie. Choć restauracje w Krakowie oferują wiele możliwości wyboru, nasza wyróżnia się tradycyjną kuchnią polską serwowaną w najlepszym, wykwintnym wydaniu. Sprawdź na stronie internetowej propozycje przystawek, aromatycznych zup czy smakowitych deserów.