pierogi ruskie

Firma, która od ponad 35 lat specjalizuje się w przygotowywaniu pełnowartościowych dań. Oferujemy smaczne wyroby garmażeryjne, które z powodzeniem zastąpią domowy obiad. Jedną z propozycji są pierogi ruskie ze smacznym twarogowo-ziemniaczanym farszem. W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie świeże składniki.

Wypożyczalnia gastronomiczna Warszawa

Jeśli organizujesz dużą imprezę, potrzebujesz odpowiedniego zaplecza. Znajdziesz je w wypożyczalni sprzętu gastronomicznego w Warszawie. Wynajmujemy stoły, krzesła, bemary, patery, a także pełne zastawy stołowe i bieliznę. Zachęcamy do nawiązania długiej współpracy firmy cateringowe oraz restauracje.

Kraków restauracja Kazimierz

Spacerując w centrum krakowskiego Kazimierza, nietrudno trafić na żydowską restaurację. W naszym lokalu znajdą Państwo nie tylko starannie przygotowane potrawy, lecz również wygodne i przestronne wnętrza, które tworzą dwie sale oraz pomieszczenie konferencyjne. W okresie letnim można także skorzystać z kawiarenki, umiejscowionej od ulicy Szerokiej.

restauracje w krakowie

Dysponujemy lokalem, który idealnie nada się do organizacji imprez rodzinnych takich jak obiady po zaślubinach, chrzciny czy komunie. Choć restauracje w Krakowie oferują wiele możliwości wyboru, nasza wyróżnia się tradycyjną kuchnią polską serwowaną w najlepszym, wykwintnym wydaniu. Sprawdź na stronie internetowej propozycje przystawek, aromatycznych zup czy smakowitych deserów.

Tłoczenie oleju

Dostarczanie organizmowi zdrowych tłuszczów jest bardzo istotne podczas zbilansowanego odżywiania. Do stworzenia świetnego źródła naturalnych składników odżywczych służy tłoczenie oleju, które pozwala uzyskać pełnowartościowy produkt z rzepaku, lnu, oliwek, a także sezamu czy kokosu. Odpowiednio wytworzone tłuszcze wpływają korzystnie na nasze zdrowie.