Wypożyczalnia gastronomiczna Warszawa

Jeśli organizujesz dużą imprezę, potrzebujesz odpowiedniego zaplecza. Znajdziesz je w wypożyczalni sprzętu gastronomicznego w Warszawie. Wynajmujemy stoły, krzesła, bemary, patery, a także pełne zastawy stołowe i bieliznę. Zachęcamy do nawiązania długiej współpracy firmy cateringowe oraz restauracje.

restauracje w krakowie

Dysponujemy lokalem, który idealnie nada się do organizacji imprez rodzinnych takich jak obiady po zaślubinach, chrzciny czy komunie. Choć restauracje w Krakowie oferują wiele możliwości wyboru, nasza wyróżnia się tradycyjną kuchnią polską serwowaną w najlepszym, wykwintnym wydaniu. Sprawdź na stronie internetowej propozycje przystawek, aromatycznych zup czy smakowitych deserów.

Dania szybkie na obiad

Głównym naszym celem było stworzenie produktu jak najlepiej zastępującego domowy posiłek, a jednocześnie szybkiego i łatwego w przygotowaniu. Jako producent dań gotowych postawiliśmy na znane smaki z kuchni europejskiej, proponując również apetyczne dania wegetariańskie. Stale rozwijamy naszą ofertę - dostosowując ją do potrzeb współczesnych konsumentów.

masa cukrowa

Atrakcyjne dekoracje do tortów i ciast potrafią zdziałać cuda. Trwała masa cukrowa umożliwia wykończenie słodkich produktów okolicznościowych w sposób wyjątkowy i niepowtarzalny. Cukiernicze dodatki oferujemy w różnych smakach i kolorach. Z udziałem kreatywnych składników można tworzyć piękne figurki i motywy na wypiekanych ciastach.

Kuchnie

Nasza firma wykonuje precyzyjne i doskonałe w swej prostocie kuchnie na wymiar. Kraków to miasto, w którym znajdą Państwo naszą siedzibę. Nasi pracownicy to profesjonaliści, którzy dbają o to, by kontakt z klientem był nienaganny, a co za tym idzie kuchnie na wymiar wykonane po rzetelnej konsultacji. Zapraszamy do współpracy.