Catering dla firm Wrocław

W ramach wykonywanej przez nas działalności prowadzony jest najlepszy catering dla firm. Wrocław jest miastem, na terenie którego zlokalizowana została nasza firma. Zajmujemy się przygotowywaniem oprawy na rozmaite imprezy okolicznościowe, w tym także eventy dla klientów czy też spotkania integracyjne.

sala weselna kraków

Na naszej stronie znajdziesz najlepszą i najpiękniejszą restauracje. Galicyjska w Krakowie to doskonała propozycja aby skosztować polskiej kuchni w najlepszym wydaniu. Proponujemy Państwu również catering oraz kompleksową organizację wesel w specjalnie przygotowanej i przystrojonej sali. Zapraszamy serdecznie.

pierogi ruskie

Firma, która od ponad 35 lat specjalizuje się w przygotowywaniu pełnowartościowych dań. Oferujemy smaczne wyroby garmażeryjne, które z powodzeniem zastąpią domowy obiad. Jedną z propozycji są pierogi ruskie ze smacznym twarogowo-ziemniaczanym farszem. W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie świeże składniki.

Przepis na naleśniki

Niektóre potrawy mają to do siebie, że przepadają za nimi po prostu wszyscy - choć często, gdy wypełnione są innymi składnikami. Każdy przepis na naleśniki, jaki znajdziecie Państwo w asortymencie naszego sklepu jest ukierunkowany pod konkretną grupę smakoszy. Proponujemy między innymi rozwiązania z fetą, kurczakiem i oliwkami zapiekane w sosie, jak i z budyniem malinowym i bitą śmietaną czy z nadzieniem serowo-śmietanowym. Odwiedźcie nas już teraz i znajdźcie typ optymalny dla siebie i bliskich.