Zabezpieczenie roszczeń

Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie odzyskiwania długów i sprzedaży wierzytelności. W większości powierzonych nam zadań bezbłędnie oceniamy szanse na windykację długów, zabezpieczenie roszczeń oraz wyegzekwowanie całej wymaganej kwoty. Oferujemy Państwu jasne i przejrzyste metody działania oparte na wiedzy oraz doświadczeniu naszych pracowników. Podejmując się windykacji należności stawiamy na pełne zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu.

Jak działa upadłość konsumencka?

Dłużnik, który w konsekwencji niezależnych zdarzeń, takich jak doznanie poważnego uszczerbku na zdrowiu, nie jest w stanie dalej spłacać swoich zobowiązań, może złożyć do sądu wniosek o bankructwo. Jak działa taka upadłość konsumencka? W konsekwencji jej ogłoszenia najczęściej następuje częściowe umorzenie wierzytelności, a także powstaje plan spłaty pozostałych długów. Osoba niewypłacalna powinna również spodziewać się sprzedaży części swojego majątku.

Radca prawny

Porady udzielane przez katowicką Kancelarię DBWP dotyczą spraw związanych z danymi osobowymi, własnością intelektualną, zamówieniami publicznymi oraz obrotem nieruchomościami. Radca prawny Ewa Wałga-Pilor oraz Magdalena Dorf-Burke swoje usługi oferują w pierwszej kolejności klientom korporacyjnym. Przyjmujemy także osoby prywatne szukające pomocy w sprawach rodzinnych.

komornicy Wrocław

W zależności od typu kancelarii, można otrzymać w niej wsparcie związane z określonymi dziedzinami prawa. Komornicy zajmują się na przykład organizacją licytacji, pomagają w wypełnianiu wniosków egzekucyjnych, a także wykonują orzeczenia sądu, związane z dochodzeniem roszczeń. Nasi funkcjonariusze przypisani są do Wrocławia i tylko w jednej z tutejszych dzielnic mogą pomagać w uzyskaniu wierzytelności.

Prawnik Kraków

Do zakresu usług prowadzonych przez kancelarię adwokacką należy obsługa firm oraz prowadzenie porad z zakresu panujących przepisów. Prawnik ponadto posiada wykształcenie oraz uprawnienia do reprezentowania swojego klienta na sali sądowej. Biuro adwokata znajduje się blisko stacji Kraków Główny, dzięki czemu dojazd jest całkiem wygodny.

Prawo karne Warszawa

Jako osoby dorosłe w każdej sytuacji musimy brać odpowiedzialność za popełniane czyny. Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw, które obejmują prawo karne. Kancelaria, którą prowadzimy znajduje się w Warszawie. W ramach naszych działań zajmujemy się między innymi sporządzaniem zażaleń oraz wniosków o umorzenie. Dodatkowo bierzemy czynny udział w czynnościach procesowych, które obejmują przesłuchania czy eksperymenty procesowe.