Prawnik Bydgoszcz

Agnieszka Tobolewska to doskonały prawnik. Bydgoszcz jest miastem, w którym znajduje się nasza kancelaria. Właśnie tutaj uzyskają Państwo kompleksową pomoc w zakresie prawa. Jesteśmy pewni, że sprostamy każdemu zleceniu, a co najważniejsze będziemy w stanie rozwiązać każdy problem. W naszej pracy kierujemy się zdobywanym od lat doświadczeniem, a także wiedzą praktyczną i teoretyczną.

Komornik Bydgoszcz

Zdarza się, że dłużnik unika kontaktu z wierzycielem i odmawia spłaty wierzytelności. Jest niechętny do polubownego rozwiązania sprawy. Wówczas wierzyciel ma podstawę ku temu, aby dochodzić swoich spraw w sądzie. Sąd w postępowaniu może wydać tzw. tytuł wykonawczy stanowiący nakaz spłaty. Z takim tytułem można udać się do kancelarii egzekutora. Komornik Sądowy Krzysztof Ścibich pracuje na terenie miasta Bydgoszcz i gmin ościennych. Świadczymy pomoc w sporządzaniu wniosku o egzekucję zadłużenia. Kontakt dostępny na stronie.

Detektyw Śląsk

Detektyw z biura Detcom świadczy szereg usług detektywistycznych. Biuro znajduje się w Sosnowiec. Oferta obejmuje różne rodzaje akcje, w tym uzyskiwanie informacji na temat osób prywatnych czy przedsiębiorstw. Biura działa zgodnie z przepisami prawa m.in. w oparciu o ustawę dotyczącą usług detektywistycznych.

Czyszczenie mebli chłodniczych

Nasza firma sprzątająca z Poznania, w ramach swoich usług wykonuje czyszczenie mebli chłodniczych. Do wykonywania naszych prac stosujemy nietoksyczne i bezpieczne dla środowiska produkty czyszczące. Wykonujemy mycie i dezynfekcje regałów, lad oraz mroźni, dzięki takim zabiegom możemy zmniejszyć ryzyko wystąpienie awarii.