Zabezpieczenie roszczeń

Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie odzyskiwania długów i sprzedaży wierzytelności. W większości powierzonych nam zadań bezbłędnie oceniamy szanse na windykację długów, zabezpieczenie roszczeń oraz wyegzekwowanie całej wymaganej kwoty. Oferujemy Państwu jasne i przejrzyste metody działania oparte na wiedzy oraz doświadczeniu naszych pracowników. Podejmując się windykacji należności stawiamy na pełne zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu.

Jak działa upadłość konsumencka?

Dłużnik, który w konsekwencji niezależnych zdarzeń, takich jak doznanie poważnego uszczerbku na zdrowiu, nie jest w stanie dalej spłacać swoich zobowiązań, może złożyć do sądu wniosek o bankructwo. Jak działa taka upadłość konsumencka? W konsekwencji jej ogłoszenia najczęściej następuje częściowe umorzenie wierzytelności, a także powstaje plan spłaty pozostałych długów. Osoba niewypłacalna powinna również spodziewać się sprzedaży części swojego majątku.

Radca prawny

Porady udzielane przez katowicką Kancelarię DBWP dotyczą spraw związanych z danymi osobowymi, własnością intelektualną, zamówieniami publicznymi oraz obrotem nieruchomościami. Radca prawny Ewa Wałga-Pilor oraz Magdalena Dorf-Burke swoje usługi oferują w pierwszej kolejności klientom korporacyjnym. Przyjmujemy także osoby prywatne szukające pomocy w sprawach rodzinnych.

komornicy Wrocław

W zależności od typu kancelarii, można otrzymać w niej wsparcie związane z określonymi dziedzinami prawa. Komornicy zajmują się na przykład organizacją licytacji, pomagają w wypełnianiu wniosków egzekucyjnych, a także wykonują orzeczenia sądu, związane z dochodzeniem roszczeń. Nasi funkcjonariusze przypisani są do Wrocławia i tylko w jednej z tutejszych dzielnic mogą pomagać w uzyskaniu wierzytelności.

Prawnik Kraków

Do zakresu usług prowadzonych przez kancelarię adwokacką należy obsługa firm oraz prowadzenie porad z zakresu panujących przepisów. Prawnik ponadto posiada wykształcenie oraz uprawnienia do reprezentowania swojego klienta na sali sądowej. Biuro adwokata znajduje się blisko stacji Kraków Główny, dzięki czemu dojazd jest całkiem wygodny.