Wypożyczalnia aut dostawczych Warszawa

Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne jak i Klientów biznesowych. Nasza wypożyczalnia aut dostawczych specjalizuje się w krótkoterminowym wynajmie pojazdów na terenie Warszawy. zapewniamy atrakcyjne ceny, minimum formalności oraz dostęp do samochodów z pełnym pakietem ubezpieczeniowym. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Zbiorniki na Adblue

Ze względu na duże ryzyko zanieczyszczenia oraz wrażliwość tej substancji na wysokie temperatury, zbiorniki na Adblue muszą spełniać określone wymagania. Pojemniki powinny być wykonane z kwasoodpornej stali i nie powinno się ich przechowywać w pomieszczeniach suchych, chłodnych i dobrze wentylowanych.

Wynajem samochodów Wrocław

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości, profesjonalny wynajem samochodów. Wrocław to jedno z miasto, w którym znajduje się oddział naszej wypożyczalni. Jesteśmy jednak otwarci na realizację zleceń na terenie całego kraju. Proponujemy Państwu przede wszystkim sprawne samochody, atrakcyjne warunki wynajmu i fachowe doradztwo. Nasz wyspecjalizowany personel zapewni zawsze przyjazną atmosferę i udzieli najważniejszych porad. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Naprawa aut Toyota Wrocław

Nasz warsztat wyróżnia się pod wieloma względami. Jako jedni z nielicznych posiadamy certyfikację hybrydową, która stanowi dowód na to, że jesteśmy w stanie odpowiednio zająć się Twoim samochodem. Oferowana przez nas naprawa aut Toyota w warsztacie na terenie Wrocławia pozwala także przystąpić do programu partnerskiego.

Usługi przeprowadzkowe Warszawa

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne usługi przeprowadzkowe, takie jak tani transport mebli. Warszawa jest miastem, w którym znajduje się siedziba naszej firmy. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na korzystnych warunkach współpracy, szybkim transporcie oraz niskich cenach! Serdecznie zapraszamy.

numer na taxi

Często będąc w obcym mieście nie zawsze wiesz jak dotrzeć we wskazane miejsce? Jeśli chcesz uniknąć czasochłonnego błądzenia po obcym mieście sprawdź numer taxi na naszej stronie. Mając go możesz zadzwonić do nas w każdej chwili, a my przyjedziemy lub odbierzemy Cię ze wskazanej lokalizacji. Nasze usługi świadczymy przez całą dobę.

myjnia bezdotykowa

Umożliwienie Waszym klientom komfortowego czyszczenia samochodu bez konieczności ingerencji w sprzęt bardzo ułatwia zarządzanie dowolnym punktem obsługi pojazdów. Nasza profesjonalna myjnia bezdotykowa znacząco usprawni codzienne działania w tym zakresie oraz sprawi, że klienci z pewnością będą do Państwa wracać.

Kasacja pojazdów

Wrocław jest jednym z tych miast, w których kierowcy pozostają możliwie najbardziej narażeni na różnego typu niebezpieczeństwa związane z brawurową jazdą innych uczestników ruchu. Dlatego właśnie, tak potrzebną instytucją tutaj staje się kasacja pojazdów, która we Wrocławiu wykonywana jest przez grupę Zlom-Cars.

Palety euro

Nowe albo używane i dodatkowo dostosowane do Państwa potrzeb pod względem rodzajów czy rozmiarów - oferowane przez nas palety Euro Epal i jednorazowe to wysoka jakość, która sprawdzi się w różnego rodzaju przedsiębiorstwach. Oferujemy wyroby tanie, funkcjonalne oraz bardzo odporne na różne uszkodzenia.

Transport międzynarodowy Bydgoszcz

Wiemy, że zaplanowanie przewozu towarów przez kilka państw może wydawać się przerażające. Jednak nie dla bydgoskich zawodowców - prowadzimy profesjonalny transport międzynarodowy w zakresie nie tylko drogowym, ale także morskim i lotniczym. Dzięki doskonałemu rozplanowaniu całej trasy zapewniamy zawsze terminowe dostarczenie ładunków.

Oczyszczanie oleju

Oszczędność finansowa i wydłużona żywotność układów w maszynach przemysłowych, budowlanych i wielu innych - brzmi nieprawdopodobnie? A jednak! Mikrofiltracją zajmujemy się od lat. Nasze doświadczenie i technologie pozwalają na oczyszczanie oleju z zabrudzeń metalicznych i niemetalicznych, wody i kwasów. Nie wymieniaj - regeneruj. Razem zadbajmy o coś więcej.

Silniki stacjonarne diesel

Przedsiębiorstwo proponuje napędy do łodzi, które bardzo szybko osiągają pożądaną prędkość oraz bez problemu zwiększają swoja szybkość. Takie silniki stacjonarne Diesel są dostępne w różnych wariantach, w zależności, czego oczekuje klient - ciszy podczas pływania, małego zużycia paliwa, czy może małych rozmiarów.

Naprawa klimatyzacji samochodowej Warszawa

Do naszej warszawskiej firmy może zgłosić się każdy, którego klimatyzacja samochodowa wymaga profesjonalnego odgrzybienia i oczyszczenia. W Głównym atutem naszego czyszczenia jest pozbycie się z powietrza wewnątrz pojazdu szkodliwych dla zdrowia bakterii oraz grzybów. LeTa-Serwis znacznie zwiększymy wydajność działania danego układu. W naszym serwisie przeprowadzamy także próbę szczelności systemu oraz napełnianie instalacji czynnikiem razem z olejem. Możemy także usunąć z układu zalegającą tam od dawna wodę.

serwis klimatyzacji

Firma oferuje serwis klimatyzacji. Jest on niezbędny, ponieważ układy, które nie są naprawiane i napełniane, przestają prawidłowo działać, a także mogą powodować problemy ze zdrowiem wśród pasażerów (gdy np. układ nie jest zdezynfekowany, więc wszelkie bakterie i grzyby są w powietrzu wdychanym przez ludzi).

Pomoc drogowa Bieszczady

Oferowana przez nas pomoc drogowa dostępna jest na terenie Łodzi. Zapewniamy nasze usługi o każdej porze dnia i nocy, przez 24 godziny na dobę. Jesteśmy w stanie holować pojazdy, które nie przekraczają swoją wagą 3,5 tony. Posiadamy własny parking strzeżony, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni, że samochód będzie pod naszą opieką bezpieczny.

Ubezpieczenie samochodu

Najlepsza kategoria usług, a także pewne oraz pionierskie pomysły, plus zawodowe standardy obsługiwania partnerów - właśnie tak pokrótce można przedstawić niektóre z wielu plusów naszej firmy. WagenTools przedkłada obszerny wachlarz usług - tanie i dobre ubezpieczenie. O ile są Państwo gotowi do wspólnego działania, gorąco motywujemy do wnikliwego przejrzenia naszej strony, gdzie znajdują się wszelkie wyczerpujące informacje. Zapraszamy już dziś - skorzystaj z usług właściwej, uczciwej i profesjonalnej firmy.

Naprawa jachtów Gdańsk

Istniejemy od 1991 roku i prowadzi nas nie tylko pasja, ale także prawdziwa miłość do wiatru i wody. Polecamy nasze usługi z zakresu, jakim jest naprawa jachtów w Gdańsku. Działamy nie tylko w Polsce, bo także w Europie. Luksusowe łodzie potrzebują usunięcia niechcianej usterki bądź chociażby okresowego serwisowania - my, jak zawsze, damy radę.