Paczki Anglia Polska

Nasze przedsiębiorstwo realizuje usługi przewozowe na trasie Anglia-Polska i w odwrotnym kierunku. Przygotowane przez Państwa paczki powinny być odpowiednio przygotowane do transportu i oznakowane, zwłaszcza jeśli zawierają delikatne, przedmioty. Usługi realizujemy możliwie najszybciej. O orientacyjnych czasach dostawy mogą Państwo uzyskać informacje z naszej strony internetowej. Zachecamy także do zapoznania się z cennikiem. staramy się, aby wysokość opłaty była korzystna w stosunku do jakości realizowanego zlecenia.

Wynajem samochodów Sosnowiec

Chcesz wypożyczyć auto na krótki bądź dłuższy okres? Zapraszamy! Oferujemy wynajem samochodów na terenie Sosnowca, Katowic, a także innych miast województwa śląskiego. Na życzenie klienta możemy wyposażyć auto w nawigację GPS, fotelik dla dziecka, a także rejestrator wideo. Umożliwiamy również wypożyczenie pojazdu wraz z kierowcą.

Wypożyczalnia aut dostawczych Warszawa

Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne jak i Klientów biznesowych. Nasza wypożyczalnia aut dostawczych specjalizuje się w krótkoterminowym wynajmie pojazdów na terenie Warszawy. zapewniamy atrakcyjne ceny, minimum formalności oraz dostęp do samochodów z pełnym pakietem ubezpieczeniowym. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Transport chłodniczy

Jesteśmy specjalistami w zakresie logistyki i spedycji, a dzięki rozbudowanej flocie pojazdów oraz kadrze wykwalifikowanych fachowców, potrafimy zrealizować najbardziej skomplikowane zlecenie. Oferujemy między innymi transport chłodniczy, dzięki któremu terminowo i bezpiecznie dostarczycie Państwo materiały i produkty, które przez cały czas powinny być przechowywane w określonej temperaturze. Przewozimy między innymi artykuły spożywcze, zapewniając elastyczność oraz optymalne, sprawne realizowanie przewozów.

Zbiorniki na Adblue

Ze względu na duże ryzyko zanieczyszczenia oraz wrażliwość tej substancji na wysokie temperatury, zbiorniki na Adblue muszą spełniać określone wymagania. Pojemniki powinny być wykonane z kwasoodpornej stali i nie powinno się ich przechowywać w pomieszczeniach suchych, chłodnych i dobrze wentylowanych.

Filtry oleju do maszyn

Specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń do oczyszczania silników oraz kabin w pojazdach mechanicznych. Oferujemy filtry oleju do maszyn, które chronią przed zbyt szybkim zużyciem lub awarią. Nasze produkty dzięki ocynkowaniu i malowaniu proszkowemu są odporne na korozję i mogą pracować nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

plandeki samochodowe producent

Specjalizujemy się w wytwarzaniu osłon zabezpieczających przewożone towary przez auta ciężarowe. Oferujemy plandeki samochodowe w różnych rozmiarach, a także z możliwością wprowadzenia opcji zabezpieczenia antywłamaniowego. Jako producent namiotów osłonnych posiadamy własny park maszynowy, dzięki którym możemy zaoferować produkty w wybranym kolorze.

Lutospawarki

Naszym Klientom proponujemy szereg urządzeń do naprawy karoserii samochodowej, do których należą także profesjonalne lutospawarki. Jest to niezawodny i bardzo wydajny sprzęt, który pozwala łączyć stalowe lub aluminiowe części przy pomocy specjalnego drutu. Nasza oferta obejmuje ponadto maski spawalnicze i uchwyty masy.