Barman na wesele

Proponowana usługa, to przede wszystkim całonocna obsługa, dobieranie koktajli do pory dnia i serwowanego dania. Wynajem barmanów na wesele, to gwarancja fachowego serwowania, wyboru spośród 100 drinków i świetna zabawa. Organizujemy pokazy w stylu Working Flair, dysponujemy mobilnym podświetlanym barem.

skoki spadochronowe

Nasza oferta pozwala przeżywać naprawdę ekstremalne doznania! Sky Camp posiada dwa punkty, gdzie organizuje skoki spadochronowe - w okolicy między Poznaniem i Koninem, a także na Helu w pobliżu Jastarni. Nasi instruktorzy zapewniają bezpieczeństwo podczas lotu. Dla tych, którzy zafascynowali się tym sportem organizujemy szkolenia.

Organizacja wesela

Planujesz uroczystość ślubną, która połączy dwie różne kultury? Do zadań Studio 365 należy kompleksowa organizacja wesela. Jeżeli Twój przyszły mąż lub żona nie pochodzą z Polski warto zadbać, aby podczas uroczystości w programie pojawiły się także znane jego rodzinie obyczaje czy zabawy. Dzięki doświadczeniu w planowaniu tego typu przyjęć możemy zadbać o każdy aspekt. Zajmiemy się m.in. zaangażowaniem dwujęzycznego duchownego czy zatrudnieniem przysięgłego tłumacza do przekładu dokumentów.