Wtryskarki

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo liczne urządzenia z zakresu automatyki przemysłowej, które zagwarantują Panstwu wysoką jakość wykonywanych zadań. Możecie u nas Państwo zakupić wtryskarki różnego typu, które dopasować można do Państwa potrzeb na podstawie odpowiednich parametrów technicznych. Znajdziecie Państwo w naszej ofercie bowiem wtryskarki uniwersalne, specjalistyczne, dwukomponentowe, termoutwardzalne oraz efektywne kosztowo i oszczędne energetycznie. Wszystkie zaprezentowane są na stronie.

Odpylanie

W naszej ofercie znalazło się wiele nowoczesnych urządzeń, dzięki którym odpylanie powietrza przebiega niezawodnie i profesjonalnie. Staramy się robić wszystko, aby zapewnić klientom dokładnie takie rozwiązania, jakich od nas oczekują. Dlatego mogą oni liczyć na to, że współpraca z naszą firmą będzie dla nich udana i pozwoli im cieszyć się doskonałymi sprzętami. Wejdź na naszą stronę internetową i dowiedz się więcej na temat tego, co możemy Ci zaproponować. Zrobimy wszystko, byś znalazł tutaj optymalne rozwiązania dla siebie.

Toczenie cnc

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także toczenie CNC. W ramach realizowanych przez nas usług zapewniamy Państwu najwyższej jakości usługi wykonywane za pomocą zestandaryzowanych maszyn. Toczenie CNC pozwala nam na wykonywanie detali w bardzo szybki, ale również precyzyjny sposób. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, gdzie specjaliści przybliżą Państwu ofertę wykonywanych przez nas usług.

Więźba dachowa

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej e-tartak.com , na której zaprezentowane zostały oferowane przez nas produkty. Znajdziecie wśród nich najwyższej klasy drewno budowlane, w tym więźbę dachową, niezbędną do budowy domów z klasycznym, spadzistym dachem. Oczywiście zaopatrzą się Państwo w naszym tartaku w inne nie zbędne elementy.

Naprawa lornetek

Działalność przedsiębiorstwa Geofotometr obejmuje między innymi profesjonalny serwis różnorodnych urządzeń geodezyjno-optycznych. W zakres usług wchodzi więc między innymi naprawa lornetek, niwelatorów i pełnego zakresu innego rodzaju sprzętu. Wartości niezmiennie stanowiące standard w przedsiębiorstwie Geofotometr to najwyższa jakość w każdym obszarze działalności, a także kompleksowość oferowanych usług. W rezultacie mogą Państwo liczyć na szybką naprawę lornetek i innego sprzętu oraz solidność usługi.

Złocenie chemiczne

Jedną z realizowanych przez nas usług jest złocenie. Działamy sprawnie, solidnie i rzetelnie, aby klienci byli w pełni usatysfakcjonowani rezultatami naszych starań. Jesteśmy pewni, że współpraca z nami w zakresie złocenia przyniesie Ci wiele powodów do zadowolenia. Szczegółowe informacje na temat tej propozycji są dostępne na stronie internetowej.

Zestawy solarne

Jutro może być lepsze. Pomóż chronić planetę przed szkodliwym wpływem elektrowni i zainstaluj nowe, ekologiczne technologie. Nasze zestawy solarne, zbudowane z ogniw krzemowych, pobierają moc z promieni słonecznych. W dalszej kolejności przetwarzają ją w prąd, wysyłając impuls elektryczny. Może się do odbywać w przyłączeniu do sieci lub poza nią. Każdy naddatek energii trafiający do istniejącej instalacji można sprzedać za 80% zeszłorocznej stawki swojemu operatorowi. Zapraszamy

Simatic S5

Jest to podzespół automatyczny, który służy do sterowania maszyną. Simatic S5 jest dostępny w ofercie firmy Adegis, która posiada największy w Europie magazyn z podzespołami marki Siemens AG. Ten rodzaj sterownika PLC jest przez nas oferowany również w odmianie S7. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Fotowoltaika

Systemy fotowoltaiki to nowoczesne rozwiązania dla domu i firmy. Dzięki naszym panelom czy kolektorom ograniczą Państwo rachunki za energię elektryczną oraz przyczynią się do poprawy stanu środowiska. Firma Antinus gwarantuje najwyższą jakość oraz wydajność oferowanych modułów oraz wyjątkowo przystępną cenę.

Silniki hydrauliczne

Przekształcanie energii ciśnienia cieczy w energię mechaniczną jest niezbędne w układzie napędowym pojazdu. Sprzedawane przez nas silniki hydrauliczne dostosowane są do przekładni Geroler, a ich chłonność wynosi 4-2500 cm3/obr. Dostępne są modele od ALSG1 do ALSG6, ALSG8, ALSG9, WGB, BK2 oraz ALSRW.

Cięcie CNC

Jedną z najciekawszych propozycji naszej firmy jest cięcie CNC. Dotyczy to zarówno stali, jak i takich materiałów jak: pleksi, tworzyw sztucznych, aluminium etc. Dzięki temu pracownicy, wykorzystując nowoczesne maszyny, są w stanie poddać obróbce nawet najbardziej odporne materiały. W ten sposób uczestniczymy w powstawaniu niezwykle atrakcyjnych elementów reklamowych, które zachwycają oryginalnością kształtów. Nasze usługi, dbając o zadowolenie klientów, dostosowujemy do ich indywidualnych potrzeb.

sprzedaż kamer Hikvision

Zajmujemy się montażem oraz dystrybucją między innymi systemów monitoringu, kontroli dostępu, anten i domofonów. Nasza działalność to także instalacja i sprzedaż kamer Hikvision oraz Fibaro, które są wysokiej jakości sprzętem do rejestracji obrazu. Dodatkowo, oferujemy kompleksową obsługę serwisową montowanych urządzeń.

Motoreduktory

Jesteśmy jednym z czołowych producentów oraz dostawców części napędów mechanicznych. Od wielu lat specjalnością naszej firmy jest obróbka skrawaniem metali CNC. Z wykorzystaniem tej metody produkujemy między innymi motoreduktory, koła zębate, łańcuchowe i pasowe, wały, listwy zębate, przekładnie, łańcuchy transportowe oraz wiele innych produktów. Nasz park maszynowy wyposażony jest w najnowocześniejsze maszyny do toczenia, frezowania oraz szlifowania. Możemy zagwarantować naszym klientom solidne wyroby najwyższej jakości.

zakręcarki automatyczne

Nasza warszawska firma zajmuje się sprzedażą urządzeń pakujących od 2004 roku. W naszej ofercie znajdziesz między innymi saszetarki, tubiarki wyciskające oraz maszyny pakujące typu doypack i monoblok. Polecamy również zakręcarki automatyczne na przykład do nakrętek metalowych na butelki oraz do kosmetyków.

Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth

Szukasz sprzętu do swojego smartfona lub tableta? Posiadamy w ofercie słuchawki bezprzewodowe Bluetooth pasujące do każdego urządzenia. Ta technologia sprawia, że znika problem wiecznie splątanych kabli. Zestawy audio charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia. Wyposażone są w mikrofon, co daje nam możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych.

Wyposażenie magazynowe

Nasze urządzenia oraz systemy służą przede wszystkim do odpowiedniego zagospodarowania przestrzeni zaplecza. Na wyposażenie magazynowe przez nas oferowane, składają się: owijarki i obkurczarki, inwertory paletowe, windy i podesty, technologie służące do automatyzowania pracy oraz inne akcesoria do transportu przenośnikowego i paletyzacji.

Bezpieczeństwo IT

Działamy w branży informatycznej nie tylko po to, aby zarządzać programami, ale także po to, aby Twoje dane nie dostały się w niepowołane ręce. Bezpieczeństwo IT zapewniamy w oparciu o doświadczenie zdobyte podczas dotychczasowych zleceń. Chronimy m.in. dokumenty i pocztę elektroniczną przed złośliwym oprogramowaniem oraz wirusami.

Elementy prowadzenia kabli

Nasza firma zajmuje się sprzedażą m.in. sprzętu elektrycznego (np. gniazdek czy łączników). Posiadamy także elementy prowadzenia kabli takie jak opaski czy dławnice, dzięki którym można stworzyć np. wiązkę przewodów i zamocować ją przy ścianie. Dzięki tym akcesoriom przewody mogą być poprowadzone w konkretnym kierunku.

obróbka skrawaniem

Dzięki nowoczesnemu zapleczu technicznemu jesteśmy w stanie wykonać precyzyjne prace w zakresie kształtowania materiałów oraz produkcji komponentów metalowych. Wysokiej jakości obróbka skrawaniem CNC, którą oferuje przedsiębiorstwo KPART Mechanika odbywa się na takich surowcach jak stal (również nierdzewna) mosiądz, aluminium oraz tworzywa sztuczne. Oferujemy działania zarówno jednostkowe, jak również wieloseryjne - ścisłe odwzorowujące Państwa wzory i modele. Szczegółowe informacje zostały zamieszczone na naszej stronie internetowej.

Nity stalowe producent

Smarownice kapturowe, sprężyny, krążniki czy piasty - wszystko to znajduje się w naszej ofercie. Jako producent wyrobów dla zakładów produkcyjnych w asortymencie posiadamy również m.in. nity stalowe. Elementy te mogą być stosowane do rusztowań, palet lub skrzyniopalet - dzięki zastosowanym materiałom są odporne na korozję.

Badanie tajemniczy klient

Pierwsze doświadczenia z branży Call center zdobywaliśmy już w latach 90-tych. Dzisiaj nadal świadczymy usługi związane z tą branżą. Nasze badanie tajemniczy klient przeprowadzamy z naszych trzech nowych siedzib w Warszawie, Łodzi i Lublinie, gdzie mamy ponad pięćset sześćdziesiąt stanowisk contact center.

biologiczne metody oczyszczania ścieków

Jeśli chcemy pozbyć się z kanalizacji zawiesiny, związków azotu, a także bakterii i wirusów, powinniśmy rozważyć biologiczne metody oczyszczania ścieków. Nasza firma dysponuje urządzeniami, które doprowadzają do utlenienia związków organicznych i zanieczyszczeń. Ponad piętnastoletnie doświadczenie w tej branży gwarantuje Państwu fachową obsługę.

Odlewanie ciśnieniowe

Zajmujemy się wytwarzaniem produktów z wykorzystaniem aluminium i cynku. Stosujemy do tego odlewanie ciśnieniowe, które pozwala wykonać produkt charakteryzujący się wytrzymałością i zwartą strukturą. Nasz sprzęt wyposażony jest w automatyczny system spryskiwania form, który pozwala zwiększyć wydajność pracy.

Konfiguracja serwera VPS

Już wiele przedsiębiorstw oraz organizacji przekonało się o skuteczności naszych ekspertów. Z usług firmy Chili Web Applications skorzystały takie podmioty jak Prymat, Stowarzyszenie Filmowców Polskich czy też OKE. Oferowana przez nas konfiguracja serwera dedykowanego i VPS jest przykładem pełnego profesjonalizmu, rzetelności oraz transparentności podejmowanych działań. Nasze usługi objęte są gwarancją, a nasi klienci mogą liczyć na 30-dniowe wsparcie techniczne. Dokładny opis świadczonych przez nas działań został zamieszczony pod adresem www firmy.