Wtryskarki

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo liczne urządzenia z zakresu automatyki przemysłowej, które zagwarantują Panstwu wysoką jakość wykonywanych zadań. Możecie u nas Państwo zakupić wtryskarki różnego typu, które dopasować można do Państwa potrzeb na podstawie odpowiednich parametrów technicznych. Znajdziecie Państwo w naszej ofercie bowiem wtryskarki uniwersalne, specjalistyczne, dwukomponentowe, termoutwardzalne oraz efektywne kosztowo i oszczędne energetycznie. Wszystkie zaprezentowane są na stronie.

Odpylanie

W naszej ofercie znalazło się wiele nowoczesnych urządzeń, dzięki którym odpylanie powietrza przebiega niezawodnie i profesjonalnie. Staramy się robić wszystko, aby zapewnić klientom dokładnie takie rozwiązania, jakich od nas oczekują. Dlatego mogą oni liczyć na to, że współpraca z naszą firmą będzie dla nich udana i pozwoli im cieszyć się doskonałymi sprzętami. Wejdź na naszą stronę internetową i dowiedz się więcej na temat tego, co możemy Ci zaproponować. Zrobimy wszystko, byś znalazł tutaj optymalne rozwiązania dla siebie.

Maszyny szwalnicze

Polecamy naszym klientom rozmaite maszyny szwalnicze. Są to wytrzymałe i niezawodne urządzenia, dzięki którym można stworzyć elegancką odzież. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do profesjonalnych zakładów krawieckich, ale także do osób, dla których szyjce jest interesującym sposobem spędzenia wolnego czasu.

Toczenie cnc

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także toczenie CNC. W ramach realizowanych przez nas usług zapewniamy Państwu najwyższej jakości usługi wykonywane za pomocą zestandaryzowanych maszyn. Toczenie CNC pozwala nam na wykonywanie detali w bardzo szybki, ale również precyzyjny sposób. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, gdzie specjaliści przybliżą Państwu ofertę wykonywanych przez nas usług.

Obróbka skrawaniem

Frezowanie na ploterze 2.5 D o powierzchni roboczej 1200x700x80mm, toczenie na tokarce klasycznej, obróbkę powierzchni i inne usługi znajdziecie Państwo w firmie Bluehipo. Proponujemy również modelowanie 3D pojedynczych elementów jak i całych projektów. Dzięki temu jesteśmy w stanie dokładnie odwzorować zamysł klienta.

Więźba dachowa

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej e-tartak.com , na której zaprezentowane zostały oferowane przez nas produkty. Znajdziecie wśród nich najwyższej klasy drewno budowlane, w tym więźbę dachową, niezbędną do budowy domów z klasycznym, spadzistym dachem. Oczywiście zaopatrzą się Państwo w naszym tartaku w inne nie zbędne elementy.

Podpis kwalifikowany

Skutecznym sposobem na przyspieszenie pracy w firmie, zaoszczędzenie czasu i pieniędzy wydanych na transport oraz wizyty w urzędach jest podpis kwalifikowany. Takie oznaczenie przedsiębiorcy wywiera skutki prawne identyczne z parafką wykonaną własnoręcznie przez autora. W Guzik Systemy Informatyczne sprzedajemy urządzenia, które wyposażą Cię w bezpieczny certyfikat. Naszym klientom oferujemy zestawy z czytnikiem lub bez. W skład każdego z nich wchodzą karta kryptograficzna mini oraz czytnik kart AS ACR39T.

Serwis laptopów

Nasz serwis laptopów to najwyższej jakości usługi naprawy przenośnego, jak i stacjonarnego sprzętu komputerowego. Jesteśmy pewni, że będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani naszą atrakcyjną ofertą. W razie jakichkolwiek pytań albo wątpliwości dotyczących naszej oferty - zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Naprawa lornetek

Działalność przedsiębiorstwa Geofotometr obejmuje między innymi profesjonalny serwis różnorodnych urządzeń geodezyjno-optycznych. W zakres usług wchodzi więc między innymi naprawa lornetek, niwelatorów i pełnego zakresu innego rodzaju sprzętu. Wartości niezmiennie stanowiące standard w przedsiębiorstwie Geofotometr to najwyższa jakość w każdym obszarze działalności, a także kompleksowość oferowanych usług. W rezultacie mogą Państwo liczyć na szybką naprawę lornetek i innego sprzętu oraz solidność usługi.

Złocenie

Jedną z realizowanych przez nas usług jest złocenie. Działamy sprawnie, solidnie i rzetelnie, aby klienci byli w pełni usatysfakcjonowani rezultatami naszych starań. Jesteśmy pewni, że współpraca z nami w zakresie złocenia przyniesie Ci wiele powodów do zadowolenia. Szczegółowe informacje na temat tej propozycji są dostępne na stronie internetowej.

Zestawy solarne

Jutro może być lepsze. Pomóż chronić planetę przed szkodliwym wpływem elektrowni i zainstaluj nowe, ekologiczne technologie. Nasze zestawy solarne, zbudowane z ogniw krzemowych, pobierają moc z promieni słonecznych. W dalszej kolejności przetwarzają ją w prąd, wysyłając impuls elektryczny. Może się do odbywać w przyłączeniu do sieci lub poza nią. Każdy naddatek energii trafiający do istniejącej instalacji można sprzedać za 80% zeszłorocznej stawki swojemu operatorowi. Zapraszamy

Simatic S5

Jest to podzespół automatyczny, który służy do sterowania maszyną. Simatic S5 jest dostępny w ofercie firmy Adegis, która posiada największy w Europie magazyn z podzespołami marki Siemens AG. Ten rodzaj sterownika PLC jest przez nas oferowany również w odmianie S7. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Fotowoltaika

Systemy fotowoltaiki to nowoczesne rozwiązania dla domu i firmy. Dzięki naszym panelom czy kolektorom ograniczą Państwo rachunki za energię elektryczną oraz przyczynią się do poprawy stanu środowiska. Firma Antinus gwarantuje najwyższą jakość oraz wydajność oferowanych modułów oraz wyjątkowo przystępną cenę.

Zarządzanie produkcją

Marka Vendo oferuje sprawdzone rozwiązania IT dla przedsiębiorstw o profilu produkcyjnym. Oprogramowanie do zarządzania produkcją pozwala przyspieszyć i usprawnić procesy, zwiększyć wydajność, a także zapewnić terminowość realizacji partii. System pozwala na kalkulację kosztów. Gwarantujemy rozwiązania, które ułatwią działanie także innych działów, gdyż system Vendo składa się z licznych modułów dostosowanych do innych funkcjonalności. Zachęcamy do zgłębienia wiedzy o proponowanym produkcie informatycznym.

Silniki hydrauliczne

Przekształcanie energii ciśnienia cieczy w energię mechaniczną jest niezbędne w układzie napędowym pojazdu. Sprzedawane przez nas silniki hydrauliczne dostosowane są do przekładni Geroler, a ich chłonność wynosi 4-2500 cm3/obr. Dostępne są modele od ALSG1 do ALSG6, ALSG8, ALSG9, WGB, BK2 oraz ALSRW.

Cięcie CNC

Jedną z najciekawszych propozycji naszej firmy jest cięcie CNC. Dotyczy to zarówno stali, jak i takich materiałów jak: pleksi, tworzyw sztucznych, aluminium etc. Dzięki temu pracownicy, wykorzystując nowoczesne maszyny, są w stanie poddać obróbce nawet najbardziej odporne materiały. W ten sposób uczestniczymy w powstawaniu niezwykle atrakcyjnych elementów reklamowych, które zachwycają oryginalnością kształtów. Nasze usługi, dbając o zadowolenie klientów, dostosowujemy do ich indywidualnych potrzeb.

sprzedaż kamer Hikvision

Zajmujemy się montażem oraz dystrybucją między innymi systemów monitoringu, kontroli dostępu, anten i domofonów. Nasza działalność to także instalacja i sprzedaż kamer Hikvision oraz Fibaro, które są wysokiej jakości sprzętem do rejestracji obrazu. Dodatkowo, oferujemy kompleksową obsługę serwisową montowanych urządzeń.

Motoreduktory

Jesteśmy jednym z czołowych producentów oraz dostawców części napędów mechanicznych. Od wielu lat specjalnością naszej firmy jest obróbka skrawaniem metali CNC. Z wykorzystaniem tej metody produkujemy między innymi motoreduktory, koła zębate, łańcuchowe i pasowe, wały, listwy zębate, przekładnie, łańcuchy transportowe oraz wiele innych produktów. Nasz park maszynowy wyposażony jest w najnowocześniejsze maszyny do toczenia, frezowania oraz szlifowania. Możemy zagwarantować naszym klientom solidne wyroby najwyższej jakości.

zakręcarki automatyczne

Nasza warszawska firma zajmuje się sprzedażą urządzeń pakujących od 2004 roku. W naszej ofercie znajdziesz między innymi saszetarki, tubiarki wyciskające oraz maszyny pakujące typu doypack i monoblok. Polecamy również zakręcarki automatyczne na przykład do nakrętek metalowych na butelki oraz do kosmetyków.

Strony internetowe Poznań

Specjalnością firmy TMP są strony internetowe. Poznań - tutaj znajduje się siedziba naszej firmy, jednak obsługujemy Klientów zgłaszających się do nas niemal z każdej części Polski. Dbamy o najwyższą jakość naszych projektów. Wyjątkowe kompetencje programistyczne oraz doświadczenie w branży nauczyły nas, w jaki sposób należy podchodzić do realizacji różnego rodzaju projektów. Strony internetowe przygotowywane przez nas to gwarancja wysokiej jakości, użyteczności oraz ciekawego designu. Zapraszamy.