IT recruitment Kraków

Szukając pracy w charakterze programisty, wyślij CV do naszej firmy. Prowadzimy IT recruitment na terenie Krakowa. Niezależnie od tego jakie są Twoje umiejętności, pracując u nas możesz się rozwinąć. Każdy z naszych projektów będzie dostosowany do Twoich potrzeb, tak, byś mógł rozwijać się zawodowo.

Kurs SEP

Szukasz firmy, która szybko i sprawnie przeprowadzi profesjonalny kurs SEP? Nasz ośrodek prowadzi między innymi szkolenia elektryczne, kursy na wózki widłowe, koparki czy podnośniki. Gwarantujemy fachowych i doświadczonych prowadzących, niskie ceny i indywidualne podejście do klienta. Zapraszamy do zapoznania się z terminami szkoleń.

agencja pracy tymczasowej

Human Legal Services ze swą działalnością związaną z pośrednictwem w selekcji dla firm odpowiedniego personelu działa w bardzo wielu miastach w Polsce. Nasza agencja pracy tymczasowej oferuje tu naturalnie wszystkie z proponowanych rozwiązań - od zagadnień związanych z human resources, przez consulting i tak zwany permenent recruitment, po advanced solutions. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!