BHP Łódź

Nasza firma zajmuje się przygotowywaniem dokumentacji powypadkowej, a także nadzorem BHP w między innymi zakładach przemysłowych oraz w biurowcach. Tego rodzaju usługi świadczymy na terenie Łodzi, jednocześnie oferując ocenę ryzyka zawodowego, a także szeroki zakres szkoleń i kursów, w tym na wózki widłowe.

SEP - uzyskaj uprawnienia

Jesteśmy organizacją, która może pochwalić się długotrwałą tradycją oraz przywiązaniem do rzemiosła, gdzie liczy się dobro ogółu. Stowarzyszenie Energetyków Polskich organizuje szkolenia, na których przekazuje niezbędne informacje o najnowszych technikach inżynieryjnych, dzięki którym możliwe jest wykonywanie zawodu w branży elektrycznej. Oprócz tego bierzemy czynny udział w licznych sympozjach i konferencjach poświęconych branży. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

IT recruitment Kraków

Szukając pracy w charakterze programisty, wyślij CV do naszej firmy. Prowadzimy IT recruitment na terenie Krakowa. Niezależnie od tego jakie są Twoje umiejętności, pracując u nas możesz się rozwinąć. Każdy z naszych projektów będzie dostosowany do Twoich potrzeb, tak, byś mógł rozwijać się zawodowo.