BHP Łódź

Nasza firma zajmuje się przygotowywaniem dokumentacji powypadkowej, a także nadzorem BHP w między innymi zakładach przemysłowych oraz w biurowcach. Tego rodzaju usługi świadczymy na terenie Łodzi, jednocześnie oferując ocenę ryzyka zawodowego, a także szeroki zakres szkoleń i kursów, w tym na wózki widłowe.

SEP

Jesteśmy organizacją, która może pochwalić się długotrwałą tradycją oraz przywiązaniem do rzemiosła, gdzie liczy się dobro ogółu. Stowarzyszenie Energetyków Polskich organizuje szkolenia, na których przekazuje niezbędne informacje o najnowszych technikach inżynieryjnych, dzięki którym możliwe jest wykonywanie zawodu w branży elektrycznej. Oprócz tego bierzemy czynny udział w licznych sympozjach i konferencjach poświęconych branży. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

Szkolenia dla pracowników DPS

Osoby starsze zmagają się często z wieloma chorobami, dlatego trzeba mieć wiedzę, jak postępować z takimi osobami, aby im pomóc. Przeprowadzane szkolenia dla pracowników DPS pozwalają zapoznać się z dostępnymi metodami terapii dla osób z autyzmem, niepełnosprawnymi, a także postępowaniem z rodziną osoby starszej.