BHP Łódź

Nasza firma zajmuje się przygotowywaniem dokumentacji powypadkowej, a także nadzorem BHP w między innymi zakładach przemysłowych oraz w biurowcach. Tego rodzaju usługi świadczymy na terenie Łodzi, jednocześnie oferując ocenę ryzyka zawodowego, a także szeroki zakres szkoleń i kursów, w tym na wózki widłowe.

SEP

Jesteśmy organizacją, która może pochwalić się długotrwałą tradycją oraz przywiązaniem do rzemiosła, gdzie liczy się dobro ogółu. Stowarzyszenie Energetyków Polskich organizuje szkolenia, na których przekazuje niezbędne informacje o najnowszych technikach inżynieryjnych, dzięki którym możliwe jest wykonywanie zawodu w branży elektrycznej. Oprócz tego bierzemy czynny udział w licznych sympozjach i konferencjach poświęconych branży. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

IT recruitment Kraków

Szukając pracy w charakterze programisty, wyślij CV do naszej firmy. Prowadzimy IT recruitment na terenie Krakowa. Niezależnie od tego jakie są Twoje umiejętności, pracując u nas możesz się rozwinąć. Każdy z naszych projektów będzie dostosowany do Twoich potrzeb, tak, byś mógł rozwijać się zawodowo.