pyłomierze

Smog i zanieczyszczenia powietrza są bardzo niebezpieczne dla małych dzieci. Warto więc zwracać uwagę na to, czym one oddychają, by pozwolić im uniknąć chorób w przyszłości. Oferujemy poręczne, kieszonkowe pyłomierze, dzięki którym zawsze można zbadać jakość powietrza. Urządzenia badają takie czynniki jak natężenie szkodliwych pyłów, wilgotność i temperaturę powietrza. Szczególnie przydatne są w dużych miastach.

Praca opieka Niemcy

Nasza firma poszukuje osób, które interesuje praca w Niemczech. Jest to głównie opieka nad osobami chorymi w starszym wieku. W każdym ogłoszeniu podajemy podstawowe informacje na temat tego w jakim wieku jest osoba, którą trzeba się zajmować, ile waży oraz na co choruje. Nasze zlecenia mają również określony czas trwania, który wynosi około 8 tygodni.

Hurtownia zabawek online

W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy akcesoria dla dzieci, które z pewnością przypadną do gustu zarówno maluchom, jak i ich rodzicom Hurtownia zabawek online oferuje m.in. gry, układanki, klocki czy puzzle, a także zamki i domki ogrodowe, które zapewnią frajdę podczas spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.