Niepubliczne przedszkole Sosnowiec

Jesteśmy grupą doświadczonych pedagogów, którzy stworzyli przyjazne niepubliczne przedszkole w Sosnowcu. Przygotowaliśmy komfortowe i doskonale wyposażone sale zabaw. Dbamy o to, by powierzone nam pod opiekę maluchy czuły się bezpieczne, tak by mogły beztrosko się bawić. Staramy się, by dzieci stale rozwijały swoje umiejętności i zainteresowania, dlatego stosujemy tylko najlepsze metody pracy. Zapraszamy serdecznie do naszego przedszkola.

Karmienie dziecka

Zależy Ci na tym, aby Twój maluszek zawsze był najedzony i szczęśliwy? Kiedy zdecydujesz się przestać przystawiać dziecko do piersi, koniecznie musisz zainwestować w najlepsze akcesoria do karmienia. Sklep internetowy ebratek.pl oferuje butelki, kubki ze słomką i niekapki, pojemniki na jedzenie i wiele więcej.

Pojemniki na zabawki

Przedstawiamy sklep Gugu The Hero otwarty z myślą o najmłodszych użytkownikach. Wiemy, jak trudno jest czasem zapanować nad prawdziwym chaosem w dziecięcym pokoju. Drobne maskotki, klocki, autka, lale, puzzle i inne skarby leżą porozrzucane po całej podłodze, a rodzice w kółko walczą o porządek. Dziś prezentujemy Państwu pojemniki na zabawki w efektownych kształtach. Są tak fajne, że dzieci same będą chciały codziennie zapełniać je swoimi drobiazgami! Ich kształty nawiązują do ulubionych wśród najmłodszych zabaw.

cytaty motywacyjne

Oferujemy wiele produktów, które można wydrukować i dowolnie wykorzystać. Wśród nich znajdują się między innymi cytaty motywacyjne - 30 stron A4, które idealnie sprawdzą się jako dekoracja w dowolnym miejscu albo można z nich stworzyć gazetkę. Produkt dostarczany jest w formie cyfrowej, możemy wystawić na niego fakturę.

Język migowy

Wiek dziecięcy to etap życia, podczas którego rozwijamy się niezwykle szybko. Warto zatem wykorzystać jego potencjał oraz zadbać o harmonijne postępy. Język migowy pozwala dzieciom nie tylko na komunikację z osobami głuchymi, ale także zapewnia rozwój motoryczny, intelektualny, emocjonalny i społeczny.