Niepubliczne przedszkole Sosnowiec

Jesteśmy grupą doświadczonych pedagogów, którzy stworzyli przyjazne niepubliczne przedszkole w Sosnowcu. Przygotowaliśmy komfortowe i doskonale wyposażone sale zabaw. Dbamy o to, by powierzone nam pod opiekę maluchy czuły się bezpieczne, tak by mogły beztrosko się bawić. Staramy się, by dzieci stale rozwijały swoje umiejętności i zainteresowania, dlatego stosujemy tylko najlepsze metody pracy. Zapraszamy serdecznie do naszego przedszkola.

Karmienie dziecka

Zależy Ci na tym, aby Twój maluszek zawsze był najedzony i szczęśliwy? Kiedy zdecydujesz się przestać przystawiać dziecko do piersi, koniecznie musisz zainwestować w najlepsze akcesoria do karmienia. Sklep internetowy ebratek.pl oferuje butelki, kubki ze słomką i niekapki, pojemniki na jedzenie i wiele więcej.

Pojemniki na zabawki

Przedstawiamy sklep Gugu The Hero otwarty z myślą o najmłodszych użytkownikach. Wiemy, jak trudno jest czasem zapanować nad prawdziwym chaosem w dziecięcym pokoju. Drobne maskotki, klocki, autka, lale, puzzle i inne skarby leżą porozrzucane po całej podłodze, a rodzice w kółko walczą o porządek. Dziś prezentujemy Państwu pojemniki na zabawki w efektownych kształtach. Są tak fajne, że dzieci same będą chciały codziennie zapełniać je swoimi drobiazgami! Ich kształty nawiązują do ulubionych wśród najmłodszych zabaw.