Niepubliczne przedszkole Sosnowiec

Jesteśmy grupą doświadczonych pedagogów, którzy stworzyli przyjazne niepubliczne przedszkole w Sosnowcu. Przygotowaliśmy komfortowe i doskonale wyposażone sale zabaw. Dbamy o to, by powierzone nam pod opiekę maluchy czuły się bezpieczne, tak by mogły beztrosko się bawić. Staramy się, by dzieci stale rozwijały swoje umiejętności i zainteresowania, dlatego stosujemy tylko najlepsze metody pracy. Zapraszamy serdecznie do naszego przedszkola.

Karmienie dziecka

Zależy Ci na tym, aby Twój maluszek zawsze był najedzony i szczęśliwy? Kiedy zdecydujesz się przestać przystawiać dziecko do piersi, koniecznie musisz zainwestować w najlepsze akcesoria do karmienia. Sklep internetowy ebratek.pl oferuje butelki, kubki ze słomką i niekapki, pojemniki na jedzenie i wiele więcej.

cytaty motywacyjne

Oferujemy wiele produktów, które można wydrukować i dowolnie wykorzystać. Wśród nich znajdują się między innymi cytaty motywacyjne - 30 stron A4, które idealnie sprawdzą się jako dekoracja w dowolnym miejscu albo można z nich stworzyć gazetkę. Produkt dostarczany jest w formie cyfrowej, możemy wystawić na niego fakturę.

Język migowy

Wiek dziecięcy to etap życia, podczas którego rozwijamy się niezwykle szybko. Warto zatem wykorzystać jego potencjał oraz zadbać o harmonijne postępy. Język migowy pozwala dzieciom nie tylko na komunikację z osobami głuchymi, ale także zapewnia rozwój motoryczny, intelektualny, emocjonalny i społeczny.