pyłomierze

Smog i zanieczyszczenia powietrza są bardzo niebezpieczne dla małych dzieci. Warto więc zwracać uwagę na to, czym one oddychają, by pozwolić im uniknąć chorób w przyszłości. Oferujemy poręczne, kieszonkowe pyłomierze, dzięki którym zawsze można zbadać jakość powietrza. Urządzenia badają takie czynniki jak natężenie szkodliwych pyłów, wilgotność i temperaturę powietrza. Szczególnie przydatne są w dużych miastach.

Drewniane medale

Są okazje, takie jak pasowanie na ucznia czy zakończenie obozu harcerskiego, które chciałoby się upamiętnić drobnym upominkiem. Proponujemy do tego celu wesołe drewniane medale, które uwiecznią podniosłą dla malucha chwilę, ale też dzięki możliwości spersonalizowania staną się elementem motywacji, a nawet nagrodą dla mądrej głowy czy wzorowego dyżurnego.

Pieluchy

Idealne do wózka, nosidła czy codziennej zabawy kocyki dziecięce oferowane przez firmę may-art to obowiązkowy gadżet w wyprawce każdego malucha. Szyjemy je ręcznie z przyjaznego pluszu jak i bawełny. Nasze okrycia chronią przed chłodem. Są kolorowe i ładne. Nie farbują, nie niszczą się nawet po wielokrotnym praniu. Mają atrakcyjne wzorki. Mogą służyć również jako mata do zabawy na podłodze. Z pewnością znajdziecie u nas Państwo modele idealne dla dziewczynek i chłopców.