Rowery Katowice

Nasza firma sprzedaje kaski, ochraniacze, bidony, rękawiczki, a przede wszystkim rowery. W naszym sklepie w Katowicach, mamy wyposażenie zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych kolarzy. Posiadamy modele od producentów takich jak: Giant, Trek, Specialized, Merida czy Unbike - są dostępne w wersji górskiej, miejskiej,off-road i on-road.

odżywki na rzeźbę

Nasz sklep internetowy oferuje suplementy dla sportowców stanowiące uzupełnienie treningu siłowego. Odżywki na rzeźbę mają w swoim składzie aminokwasy oraz białko. Produkty zawierają również substancje pochodzenia naturalnego, m.in. ekstrakty z liści zielonej herbaty, która przyspiesza metabolizm. W asortymencie dostępne są także batony energetyczne, kreatyna czy stacki przed- i potreningowe.

Nauka pływania dla dorosłych

Zlokalizowana w Bielsku-Białej szkoła proponuje zajęcia doskonalenia umiejętności w wodzie dla osób w każdym wieku. Na miejscu odbywa się nauka pływania dla dorosłych i dla dzieci, a także przygotowanie do egzaminów dla osób chcących dostać się na AWF. Nasi instruktorzy szkolą również do egzaminu na kartę pływacką.