Rowery Katowice

Nasza firma sprzedaje kaski, ochraniacze, bidony, rękawiczki, a przede wszystkim rowery. W naszym sklepie w Katowicach, mamy wyposażenie zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych kolarzy. Posiadamy modele od producentów takich jak: Giant, Trek, Specialized, Merida czy Unbike - są dostępne w wersji górskiej, miejskiej,off-road i on-road.

Nauka pływania dla dorosłych

Zlokalizowana w Bielsku-Białej szkoła proponuje zajęcia doskonalenia umiejętności w wodzie dla osób w każdym wieku. Na miejscu odbywa się nauka pływania dla dorosłych i dla dzieci, a także przygotowanie do egzaminów dla osób chcących dostać się na AWF. Nasi instruktorzy szkolą również do egzaminu na kartę pływacką.

Bieżnia elektryczna

Jeżeli nie przepadacie państwo za bieganiem na dalekich dystansach na świeżym powietrzu, idealnym rozwiązaniem dla was będzie bieżnia elektryczna, która nie zajmuje wiele miejsca w domu, a jest idealnym sposobem na poprawienie swojej kondycji i zrzucenie kilku kilogramów. W naszym sklepie znajdziecie wyjątkowe, w pełni nowoczesne rozwiązania tego typu, posiadające wiele funkcji i będące bardzo proste w obsłudze. Proponujemy je także właścicielom siłowni oraz klubom fitness - będą cieszyły się dużą popularność wśród klientów.

Repliki broni ASG

Jeżeli pasjonują Cię militaria - koniecznie odwiedź naszą stronę i przyjrzyj się dostępnym propozycjom. W naszej ofercie dostępne są między innymi repliki broni ASG, w tym również celowniki, modele sprężynowe, elektryczne oraz gazowe, a także akumulatory i ładowarki. U nas zamówisz też części zewnętrzne i wewnętrzne.

Trener personalny Kraków

Chcesz ćwiczyć w domu, ale móc jednocześnie skorzystać z pomocy wykwalifikowanego specjalisty? Nic prostszego - trener personalny online od naszej firmy jest dla ciebie dostępny w każdej chwili. W trakcie spotkań na żywo przez komunikator internetowy będziesz mógł wykonywać ćwiczenia pod okiem specjalisty.

Deska surfingowa dla początkujących

Rozpoczynasz swoją przygodę ze sportami wodnymi? Koniecznie odwiedź nasz sklep internetowy, w którym znajdziesz wybór akcesoriów czy pianki do uprawiania sportu. Przyda Ci się także polecana przez deska surfingowa dla początkujących. Z odpowiednim wyposażeniem szybko pokochasz pływanie na wodzie i uczucie prawdziwej swobody.