Internetowy sklep rowerowy

Jako autoryzowany dystrybutor marki Kross i sprzedawca części rowerowych od Mexxler, CTM, Burghardt, proponujemy fachowe doradztwo i najwyższą jakość sprzętu. Prowadzimy internetowy sklep rowerowy, a także hurtownię w Lublinie. Znajdą u nas Państwo pełne oprzyrządowanie do naprawy jednośladu i wymiany zużytych elementów. Sprzedajemy części rowerowe jak: przerzutki, sztyce, siodełka, wolnobiegi, łańcuchy, pompki, dzwonki, korby, manetki, ogumienie, oświetlenie i narzędzia do ich zamontowania w rowerze.

Rękawiczki taktyczne

Odzież militarna powinna być przede wszystkim trwała, zapewniająca bezpieczeństwo noszenia i utrzymana w maskujących kolorach. Takie są również rękawiczki taktyczne z naszej oferty. Wykonane z materiałów odpornych na zadrapania, otarcia i zaciągnięcia, zapewniają szczelną ochronę dłoni podczas treningów i misji.

Sprzęt do nurkowania

Jesteśmy doświadczonym, a zarazem największym dostawcą wysokiej jakości wyposażenia do sportów wodnych. Dive Factory 24 to sklep internetowy, który w swojej ofercie posiada sprzęt do nurkowania w atrakcyjnych cenach. W naszym bogatym asortymencie można znaleźć między innymi kaptury, kompasy, balast, monometry, skafandry suche i mokre, systemy grzewcze, torby, węże, ocieplacze pod suchy skafander, a także specjalistyczne latarki, fajki oraz głębokościomierze. Ponadto, oferujemy kursy dla zarówno początkujących, jak i zaawansowanych Klientów.