zdjęcia ślubne Nowy Sącz

Bez tego elementu w kościele lub urzędzie stanu cywilnego, a także w trakcie wesela po prostu się nie obejdzie! Skorzystaj z moich usług jako nowosądeckiego fotografa, a zdjęcia ślubne, które otrzymasz, będziesz z przyjemnością oglądać po latach. Najlepsza pamiątka z najważniejszego dnia w Twoim życiu!

Instrumenty klawiszowe

Sklep internetowy muzyczni.pl to sprzedawca artykułów muzycznych, który w swojej ofercie posiada najwyższej klasy sprzęt i akcesoria dla profesjonalnych muzyków, a także dla szkolących się adeptów. Prezentujemy Państwu różnego typu instrumenty klawiszowe jak i wszelkiego rodzaju gitary światowych producentów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Papiery do decoupage

Dostępne w naszej ofercie papiery do decoupage są bardzo różnorodne jeśli chodzi o ich wzory i kolory, mają jednak jedną wspólną cechę - są wytrzymałe. Doskonale radzą sobie z wilgotnymi pędzlami oraz z klejem, nie ulegają rozdarciom i nie rozciągają się za bardzo. Są jednak delikatne pod względem faktury i wspaniale przylegają do każdej powierzchni. Dlatego nasze papiery do decoupage cieszą się ogromną popularnością, zarówno wśród profesjonalnych artystów, jak również wśród amatorów rękodzielnictwa, którzy decoupagują dla własnej przyjemności.