Finansowanie firm

Capital One proponował szereg usług doradczych na bardzo dobrych warunkach, w ich propozycjach widniało między innymi doradztwo finansowe czy finansowanie firm w zakresie inwestycji, ubezpieczeń czy pozyskiwania funduszy i to nie tylko tych unijnych, ale także alternatywnych źródeł kapitału. Przestudiowałam ich stronę bardzo dokładnie, przeczytałam nawet wszystkie komentarze i opinie klientów, które znalazłam w Internecie na temat tej firmy i ich usług, jakie stanowi fachowe doradztwo. Wybrałam finansowanie firm i jestem dziś zadowolona z ich usług.

Biuro rachunkowe Katowice

Oferujemy kompleksowe usługi księgowe dla firm oraz organizacji pozarządowych. Nasze biuro rachunkowe w Katowicach, zajmuje się m.in. prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów oraz dokumentacji kadrowo-płacowej. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Restrukturyzacja przedsiębiorstwa

Od początku 2016 roku obowiązuje zmienione prawo w zakresie takich kwestii, jak na przykład restrukturyzacja przedsiębiorstwa. Ze zmianami powinni zapoznać się przede wszystkim właściciele i biznesmeni, których firmy i zakłady znajdują się na którymś z etapów kryzysu finansowego. Nowa ustawa dotyczy między innymi działań wierzycieli.

Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela

Przedsiębiorstwo świadczy wsparcie, jeśli chodzi o sytuację, w której klient nie otrzymał odszkodowania, mimo tego, że sytuacja tego wymagała. Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela jest możliwe zarówno ustnie, jak i pisemnie. Ważne jest dobre uargumentowanie i wyjaśnienie sprawy, a wówczas istnieje szansa, na pozytywne rozpatrzenie żądań.

Pozyskiwanie pracowników

Właśnie rozpocząłeś prowadzenie działalności gospodarczej i szukasz siły roboczej? Masz duże przedsiębiorstwo produkcyjne wraz z powierzchnią magazynową i halą, więc przyda się każda para rąk? Jeśli nie masz czasu na organizację żmudnej rekrutacji, to zgłoś się do nas. Pozyskiwanie pracowników to nasza specjalność!

Doradcy podatkowi Warszawa

W naszym biurze rachunkowym pracują profesjonalni doradcy podatkowi. Warszawa jest miastem, w którym prowadzimy naszą działalność. Dbamy o to, aby zagwarantować naszym Klientom najlepsze warunki do zadbania o swoje finanse i podatki. Wiemy doskonale, że złożenie deklaracji podatkowej wiąże się z przejściem przez skomplikowane procedury. Dbamy o to, aby byli Państwo zadowoleni z naszej pomocy, która pomoże przez nie przejść. Każdy nasz doradca podatkowy profesjonalista i specjalista od usług księgowych.

Pomoc dla kredytobiorców

Podpisanie umowy o pożyczkę wiąże się z regularnym spłacaniem rat. Bywa jednak, że niektórzy konsumenci, z różnych powodów, mają problem z uiszczaniem opłat. Oferujemy pomoc dla kredytobiorców, dzięki temu można uniknąć dalszych kontaktów z firmami windykacyjnymi. Udzielamy porad, a także odpowiadamy na wszelkie pytania.

obsługa terenów zielonych

Utrzymanie strefy na zewnątrz w ładzie i porządku stanowi dla Ciebie duże wyzwanie? Obsługa terenów zielonych to nasza pasja! Skorzystaj z naszej pomocy i nie martw się więcej o zamiatanie, mycie chodników czy odśnieżanie. Zaufaj naszym specjalistom i każdego dnia ciesz się skoszonym trawnikiem oraz pięknie wyglądającymi krzewami i roślinami.

Naprawa drukarek Kraków

Doświadczona firma WPC24 z Krakowa świadczy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Dzięki wykwalifikowanej kadrze technicznej, naprawa drukarek, ploterów oraz urządzeń wielofunkcyjnych jest szybka, atrakcyjna cenowo i przede wszystkim skuteczna. Raz na zawsze możesz zapomnieć o swoich problemach związanych z kopiowaniem lub drukowaniem. Zaufaj naszemu profesjonalizmowi, powierzając nam naprawę drukarek lub innych urządzeń. Odwiedź nas lub zadzwoń. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

ceny transferowe dokumentacja

Formalne potwierdzanie o dokonaniu stosownych opłat i odprowadzeniu podatków jest czynnością niezbędną w każdej transakcji biznesowej. Nie inaczej jest w sytuacjach, w których stosowane są ceny transferowe - dokumentacja z uiszczonych podatków i opłat to nie tylko zabezpieczenie formalne, lecz także informacja o dochodach i przychodach.

Księgowość dla spółek

Audyt Safety zajmuje się sprawami związanymi z prawem, księgowością oraz wszelkimi formalnościami przy zakładaniu i sprawdzaniu własnej firmy. Sporządzamy sprawozdania finansowe i do GUS, pomagamy w kwestiach dotyczących spraw kadrowych i zatrudniania cudzoziemców. Ponadto prowadzimy księgowość dla spółek, małych firm i osób prywatnych.