Biuro rachunkowe Katowice

Oferujemy kompleksowe usługi księgowe dla firm oraz organizacji pozarządowych. Nasze biuro rachunkowe w Katowicach, zajmuje się m.in. prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów oraz dokumentacji kadrowo-płacowej. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Restrukturyzacja przedsiębiorstwa

Od początku 2016 roku obowiązuje zmienione prawo w zakresie takich kwestii, jak na przykład restrukturyzacja przedsiębiorstwa. Ze zmianami powinni zapoznać się przede wszystkim właściciele i biznesmeni, których firmy i zakłady znajdują się na którymś z etapów kryzysu finansowego. Nowa ustawa dotyczy między innymi działań wierzycieli.

Pozyskiwanie pracowników

Właśnie rozpocząłeś prowadzenie działalności gospodarczej i szukasz siły roboczej? Masz duże przedsiębiorstwo produkcyjne wraz z powierzchnią magazynową i halą, więc przyda się każda para rąk? Jeśli nie masz czasu na organizację żmudnej rekrutacji, to zgłoś się do nas. Pozyskiwanie pracowników to nasza specjalność!

Doradcy podatkowi Warszawa

W naszym biurze rachunkowym pracują profesjonalni doradcy podatkowi. Warszawa jest miastem, w którym prowadzimy naszą działalność. Dbamy o to, aby zagwarantować naszym Klientom najlepsze warunki do zadbania o swoje finanse i podatki. Wiemy doskonale, że złożenie deklaracji podatkowej wiąże się z przejściem przez skomplikowane procedury. Dbamy o to, aby byli Państwo zadowoleni z naszej pomocy, która pomoże przez nie przejść. Każdy nasz doradca podatkowy profesjonalista i specjalista od usług księgowych.

Naprawa drukarek Kraków

Doświadczona firma WPC24 z Krakowa świadczy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Dzięki wykwalifikowanej kadrze technicznej, naprawa drukarek, ploterów oraz urządzeń wielofunkcyjnych jest szybka, atrakcyjna cenowo i przede wszystkim skuteczna. Raz na zawsze możesz zapomnieć o swoich problemach związanych z kopiowaniem lub drukowaniem. Zaufaj naszemu profesjonalizmowi, powierzając nam naprawę drukarek lub innych urządzeń. Odwiedź nas lub zadzwoń. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Księgowość dla spółek

Audyt Safety zajmuje się sprawami związanymi z prawem, księgowością oraz wszelkimi formalnościami przy zakładaniu i sprawdzaniu własnej firmy. Sporządzamy sprawozdania finansowe i do GUS, pomagamy w kwestiach dotyczących spraw kadrowych i zatrudniania cudzoziemców. Ponadto prowadzimy księgowość dla spółek, małych firm i osób prywatnych.

Programy dla firm

Istnieje wiele firm, które proponują swoje usługi. Jednak dla nas najważniejsze stało się takie skomponowanie oferty, która byłaby w stanie dać naszym Klientom pełną elastyczność oraz swobodę działania. Jesteśmy przekonani, że wsparcie to zaowocuje zwiększeniem efektywności działania oraz minimalizacją kosztów. Przedstawiamy Państwu doskonale przygotowane i wyselekcjonowane programy dla firm, wśród których znajdują się narzędzia służące do obsługi księgowości oraz pełnej obsługi kadrowo-płacowej.

Szkolenia BHP online

Jedną z innowacyjnych, świadczonych przez nas usług są profesjonalne szkolenia BHP online. To bardzo wygodny i przy okazji - oszczędny - sposób na zadbanie o bieżący stan kompetencji swoich pracowników w tych niezwykle newralgicznych kwestiach, jakimi są zachowanie bezpieczeństwa, czy zasad higieny w pracy. Zapraszamy do poznania szczegółów.

biuro księgowe Wrocław

Jako doświadczone, gotowe do elastycznej współpracy biuro księgowe z Wrocławia, jesteśmy przygotowani na świadczenie usług w różnym zakresie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż niektórzy z naszych Klientów oczekują przede wszystkim stałej opieki nad listą kadrowo-płacową. Inny - kontroli poprawności aktualnie wykonywanych działań oraz wskazania obszarów wymagających natychmiastowych zmian. Gotowi jesteśmy również do działania w roli doradcy podatkowego. Jesteśmy przekonani, że nasze wsparcie okaże się owocne.

Aukcje komornicze Lublin

Jedną z możliwości nabycia nieruchomości oraz ruchomości są aukcje komornicze odbywające się w Lublinie oraz w wielu innych miastach na terenie Polski. Przedmioty, budynki czy też pojazdy zgodnie z prawem wystawianie są za 3/4 stanu ich wartości. W związku z tym można je nabyć za niższą cenę niż cena wywoławcza.

Opinie medyczno-prawne

Zarówno przed, jak w trakcie procesu sądowego, jesteśmy w stanie sporządzić opinie medyczno-prawne, które są niezbędne do analizy sprawy przedstawionej przez klienta. Celem tego typu dokumentacji jest zweryfikowanie czynności podjętych przez personel medyczny, a także porównanie tych działań do standardów obowiązujących w tym zakresie.