Finansowanie firm

Capital One proponował szereg usług doradczych na bardzo dobrych warunkach, w ich propozycjach widniało między innymi doradztwo finansowe czy finansowanie firm w zakresie inwestycji, ubezpieczeń czy pozyskiwania funduszy i to nie tylko tych unijnych, ale także alternatywnych źródeł kapitału. Przestudiowałam ich stronę bardzo dokładnie, przeczytałam nawet wszystkie komentarze i opinie klientów, które znalazłam w Internecie na temat tej firmy i ich usług, jakie stanowi fachowe doradztwo. Wybrałam finansowanie firm i jestem dziś zadowolona z ich usług.

Biuro rachunkowe Katowice

Oferujemy kompleksowe usługi księgowe dla firm oraz organizacji pozarządowych. Nasze biuro rachunkowe w Katowicach, zajmuje się m.in. prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów oraz dokumentacji kadrowo-płacowej. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Restrukturyzacja przedsiębiorstwa

Od początku 2016 roku obowiązuje zmienione prawo w zakresie takich kwestii, jak na przykład restrukturyzacja przedsiębiorstwa. Ze zmianami powinni zapoznać się przede wszystkim właściciele i biznesmeni, których firmy i zakłady znajdują się na którymś z etapów kryzysu finansowego. Nowa ustawa dotyczy między innymi działań wierzycieli.

Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela

Przedsiębiorstwo świadczy wsparcie, jeśli chodzi o sytuację, w której klient nie otrzymał odszkodowania, mimo tego, że sytuacja tego wymagała. Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela jest możliwe zarówno ustnie, jak i pisemnie. Ważne jest dobre uargumentowanie i wyjaśnienie sprawy, a wówczas istnieje szansa, na pozytywne rozpatrzenie żądań.

Usługi kadrowo płacowe Wrocław

Szukasz podmiotu zewnętrznego do prowadzenia rozliczeń z pracownikami twojej firmy? Zdecyduj się na usługi kadrowo-płacowe naszej wrocławskiej firmy. Profesjonalnie oraz kompleksowo zadbamy o zarządzanie twoimi pracownikami w zakresie prowadzenia dokumentacji, kartotek wynagrodzeń, ewidencji nieobecności i innych obowiązków.

Biuro rachunkowe Kraków

Zajmujemy się sprawami przedsiębiorstwa z zakresu kadr i płac. Nasze Biuro Rachunkowe MKM z Krakowa prowadzi księgowość - tworzymy sprawozdania, statystyki i świadczymy doradztwo podatkowe. Poza tym sporządzamy listy wynagrodzeń osób zatrudnionych przez daną firmę i pomagamy w wypełnieniu deklaracji podatkowych. Można zlecić nam prowadzenia akt osobowych pracowników i kierowanie ich na obowiązkowe badania lekarskie. Zajmujemy się również regularnymi rozliczeniami z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Pozyskiwanie pracowników

Właśnie rozpocząłeś prowadzenie działalności gospodarczej i szukasz siły roboczej? Masz duże przedsiębiorstwo produkcyjne wraz z powierzchnią magazynową i halą, więc przyda się każda para rąk? Jeśli nie masz czasu na organizację żmudnej rekrutacji, to zgłoś się do nas. Pozyskiwanie pracowników to nasza specjalność!

Sklep z artykułami biurowymi Warszawa

Nasz sklep z artykułami biurowymi w Warszawie wita Cię w swoich podwojach. Jeśli potrzebujesz jakichś akcesoriów do swojej firmy, możesz je zakupić w atrakcyjnej cenie u nas. Oferujemy możliwość dokonywania zakupów online z dostawą pod wskazany adres. Możesz nabyć tu dziurkacze, zszywacze, klipy, spinacze, pinezki, datowniki, tusze i wiele innych produktów.

Usługi ppoż

Kompleksowe usługi ppoż jakie świadczymy dla dziesiątek klientów, to najlepszy sposób na to, aby instrukcja bezpieczeństwa pożarowego była wdrożona i przestrzegana w Państwa firmie. Skuteczna instrukcja bezpieczeństwa pożarowego to podstawa spokoju ducha we wszelkich zakładach produkcyjnych. Sprawdź nas.