wirtualne biuro warszawa

Oferujemy naszym klientom szereg usług outsourcingowych, dzięki którym nie tylko odciążymy ich z szeregu obowiązków administracyjnych, ale również pozwolimy na zwiększenie prestiżu ich przedsiębiorstwa. Vibiuro oferuje trzy pakiety usług, których cena zależy od zakresu oferowanych świadczeń. Pełna obsługa sekretariatu, wirtualne biuro na godziny w Warszawie, rejestracja firmy pod renomowanym adresem, wydruk wizytówek - to tylko część naszej oferty. Sprawdź na naszej stronie internetowej wszystkie możliwości, jakie daje współpraca z nami.

zakładanie spółek Warszawa

Chcemy zaprezentować Państwu kompleksowe usługi profesjonalnego biura rachunkowego w Warszawie. W usługach firmy Adiutor znajdziecie pełną księgowość, obsługę kadrowo-płacową dla firm i instytucji oraz pomoc przy założeniu firmy i rejestracji spółki. Dzięki dobremu podejściu i wysokim kwalifikacjom Biuro Adiutor jest kompetentnym partnerem.

Finansowanie firm

Capital One proponował szereg usług doradczych na bardzo dobrych warunkach, w ich propozycjach widniało między innymi doradztwo finansowe czy finansowanie firm w zakresie inwestycji, ubezpieczeń czy pozyskiwania funduszy i to nie tylko tych unijnych, ale także alternatywnych źródeł kapitału. Przestudiowałam ich stronę bardzo dokładnie, przeczytałam nawet wszystkie komentarze i opinie klientów, które znalazłam w Internecie na temat tej firmy i ich usług, jakie stanowi fachowe doradztwo. Wybrałam finansowanie firm i jestem dziś zadowolona z ich usług.

Dokumentacja podatkowa cen transferowych

Pracownicy naszej kancelarii śledzą na bieżąco zmiany w prawie. Dzięki nim dokumentacja podatkowa cen transferowych będzie przygotowana szybko i z uwzględnieniem wszystkich przepisów. Świadczymy również usługi rachunkowe oraz księgowe. Wykonujemy także audyty oraz realizujemy rozliczenia pracownicze.

Biuro rachunkowe Katowice

Oferujemy kompleksowe usługi księgowe dla firm oraz organizacji pozarządowych. Nasze biuro rachunkowe w Katowicach, zajmuje się m.in. prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów oraz dokumentacji kadrowo-płacowej. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

odszkodowania powypadkowe

Jesteśmy firmą, która udziela wsparcia osobom poszkodowanym w wyniku m.in. zdarzenia komunikacyjnego, w rolnictwie, przy pracy, w efekcie utraconych dochodów, śmierci bliskiej osoby, potknięcia, cz poślizgnięcia. Mogą zgłosić się do nas osoby, które nie są pewne czy należy im się odszkodowanie powypadkowe. Rozwiejemy wątpliwości!

Restrukturyzacja przedsiębiorstwa

Od początku 2016 roku obowiązuje zmienione prawo w zakresie takich kwestii, jak na przykład restrukturyzacja przedsiębiorstwa. Ze zmianami powinni zapoznać się przede wszystkim właściciele i biznesmeni, których firmy i zakłady znajdują się na którymś z etapów kryzysu finansowego. Nowa ustawa dotyczy między innymi działań wierzycieli.

pośrednik kredytowy

Chciałbyś uzyskać znaczną pożyczkę gotówkową bądź wsparcie hipoteczne na zakup nieruchomości? Nie wiesz, gdzie się udać oraz jak uzyskać pomoc bankową? Nasz pośrednik kredytowy oceni twoją zdolność i pomoże ci w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań na rynku. Dokona formalności i skrupulatnie sprawdzi wszelkie wytyczne.

audyt procesów biznesowych

Oferujemy Twojej firmie usługi outsourcingowe, a także pełne wsparcie doradcze. Uzyskasz u nas audyt procesów biznesowych, pomoc przy przebudowie struktur organizacyjnych, a także sugestie odnośnie optymalizacji i efektywnego planowania. Skorzystaj z pomocy ekspertów i wznieś swoje przedsiębiorstwo na wyższy poziom!

tłumacz przysięgły

W określonych sytuacjach zwykłe tłumaczenie nie jest wystarczające, wtedy konieczny okazuje się tłumacz przysięgły. Kraków to miasto,w którym zdecydować można się na nasze usługi tłumaczeniowe. Zatrudniony tu tłumacz przysięgły poświadczy rzetelność tłumaczenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!