Finansowanie firm

Capital One proponował szereg usług doradczych na bardzo dobrych warunkach, w ich propozycjach widniało między innymi doradztwo finansowe czy finansowanie firm w zakresie inwestycji, ubezpieczeń czy pozyskiwania funduszy i to nie tylko tych unijnych, ale także alternatywnych źródeł kapitału. Przestudiowałam ich stronę bardzo dokładnie, przeczytałam nawet wszystkie komentarze i opinie klientów, które znalazłam w Internecie na temat tej firmy i ich usług, jakie stanowi fachowe doradztwo. Wybrałam finansowanie firm i jestem dziś zadowolona z ich usług.

Biuro rachunkowe Katowice

Oferujemy kompleksowe usługi księgowe dla firm oraz organizacji pozarządowych. Nasze biuro rachunkowe w Katowicach, zajmuje się m.in. prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów oraz dokumentacji kadrowo-płacowej. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Restrukturyzacja przedsiębiorstwa

Od początku 2016 roku obowiązuje zmienione prawo w zakresie takich kwestii, jak na przykład restrukturyzacja przedsiębiorstwa. Ze zmianami powinni zapoznać się przede wszystkim właściciele i biznesmeni, których firmy i zakłady znajdują się na którymś z etapów kryzysu finansowego. Nowa ustawa dotyczy między innymi działań wierzycieli.

Pozyskiwanie pracowników

Właśnie rozpocząłeś prowadzenie działalności gospodarczej i szukasz siły roboczej? Masz duże przedsiębiorstwo produkcyjne wraz z powierzchnią magazynową i halą, więc przyda się każda para rąk? Jeśli nie masz czasu na organizację żmudnej rekrutacji, to zgłoś się do nas. Pozyskiwanie pracowników to nasza specjalność!

Doradcy podatkowi Warszawa

W naszym biurze rachunkowym pracują profesjonalni doradcy podatkowi. Warszawa jest miastem, w którym prowadzimy naszą działalność. Dbamy o to, aby zagwarantować naszym Klientom najlepsze warunki do zadbania o swoje finanse i podatki. Wiemy doskonale, że złożenie deklaracji podatkowej wiąże się z przejściem przez skomplikowane procedury. Dbamy o to, aby byli Państwo zadowoleni z naszej pomocy, która pomoże przez nie przejść. Każdy nasz doradca podatkowy profesjonalista i specjalista od usług księgowych.

obsługa terenów zielonych

Utrzymanie strefy na zewnątrz w ładzie i porządku stanowi dla Ciebie duże wyzwanie? Obsługa terenów zielonych to nasza pasja! Skorzystaj z naszej pomocy i nie martw się więcej o zamiatanie, mycie chodników czy odśnieżanie. Zaufaj naszym specjalistom i każdego dnia ciesz się skoszonym trawnikiem oraz pięknie wyglądającymi krzewami i roślinami.

Naprawa drukarek Kraków

Doświadczona firma WPC24 z Krakowa świadczy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Dzięki wykwalifikowanej kadrze technicznej, naprawa drukarek, ploterów oraz urządzeń wielofunkcyjnych jest szybka, atrakcyjna cenowo i przede wszystkim skuteczna. Raz na zawsze możesz zapomnieć o swoich problemach związanych z kopiowaniem lub drukowaniem. Zaufaj naszemu profesjonalizmowi, powierzając nam naprawę drukarek lub innych urządzeń. Odwiedź nas lub zadzwoń. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Księgowość dla spółek

Audyt Safety zajmuje się sprawami związanymi z prawem, księgowością oraz wszelkimi formalnościami przy zakładaniu i sprawdzaniu własnej firmy. Sporządzamy sprawozdania finansowe i do GUS, pomagamy w kwestiach dotyczących spraw kadrowych i zatrudniania cudzoziemców. Ponadto prowadzimy księgowość dla spółek, małych firm i osób prywatnych.

Programy dla firm

Istnieje wiele firm, które proponują swoje usługi. Jednak dla nas najważniejsze stało się takie skomponowanie oferty, która byłaby w stanie dać naszym Klientom pełną elastyczność oraz swobodę działania. Jesteśmy przekonani, że wsparcie to zaowocuje zwiększeniem efektywności działania oraz minimalizacją kosztów. Przedstawiamy Państwu doskonale przygotowane i wyselekcjonowane programy dla firm, wśród których znajdują się narzędzia służące do obsługi księgowości oraz pełnej obsługi kadrowo-płacowej.

przekwalifikowanie po 40

Nasze przedsiębiorstwo pomaga osobom, które chcą zmienić zawód oraz charakter swojego zatrudnienia. Pamiętaj, że przekwalifikowanie po 40 jest jak najbardziej możliwe. Jedyne czego potrzebujesz to chęci i determinacja, które pozwolą Ci na radzenie sobie w nowym środowisku i z nowymi ścieżkami rozwoju.

Transport ponadgabarytowy

Transport ponadgabarytowy jest specjalnością firmy Szef Montaż. Jesteśmy przekonani, że to właśnie dzięki nam możliwe będzie przewiezienie danego towaru w komfortowych warunkach, sprawnie i szybko. Zapewniamy, że dzięki wysoko wyspecjalizowanej flocie pojazdów żaden transport ponadgabarytowy nie jest dla nas przeszkodą. Jesteśmy przekonani, że to właśnie nasza firma jest w stanie zagwarantować Państwu najlepsze warunki współpracy oraz realizacji danego zlecenia. Serdecznie zapraszamy.

Kopertownice

Urządzenia przeznaczone do pracy przez całą dobę i siedem dni w tygodniu muszą charakteryzować się imponującymi osiągami. Jeśli więc poszukujecie Państwo urządzenia do seryjnego przygotowywania korespondencji, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wszystkie szczegóły dostępne są na naszej stronie internetowej.

usługi księgowe cennik

Nasze biuro rachunkowe z siedzibą w Poznaniu oferuje profesjonalną obsługę w atrakcyjnej cenie. Na naszej stronie internetowej podajemy cennik prowadzony przez nas usług księgowych dla danego przedsiębiorstwa. Bierzemy tutaj pod uwagę ryczałt ewidencjonowany z VAT lub bez, księgi przychodów i rozchodów z VAT lub bez, księgi handlowe z VAT lub bez oraz kadry i płace.