Finansowanie firm

Capital One proponował szereg usług doradczych na bardzo dobrych warunkach, w ich propozycjach widniało między innymi doradztwo finansowe czy finansowanie firm w zakresie inwestycji, ubezpieczeń czy pozyskiwania funduszy i to nie tylko tych unijnych, ale także alternatywnych źródeł kapitału. Przestudiowałam ich stronę bardzo dokładnie, przeczytałam nawet wszystkie komentarze i opinie klientów, które znalazłam w Internecie na temat tej firmy i ich usług, jakie stanowi fachowe doradztwo. Wybrałam finansowanie firm i jestem dziś zadowolona z ich usług.

Biuro rachunkowe Katowice

Oferujemy kompleksowe usługi księgowe dla firm oraz organizacji pozarządowych. Nasze biuro rachunkowe w Katowicach, zajmuje się m.in. prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów oraz dokumentacji kadrowo-płacowej. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Restrukturyzacja przedsiębiorstwa

Od początku 2016 roku obowiązuje zmienione prawo w zakresie takich kwestii, jak na przykład restrukturyzacja przedsiębiorstwa. Ze zmianami powinni zapoznać się przede wszystkim właściciele i biznesmeni, których firmy i zakłady znajdują się na którymś z etapów kryzysu finansowego. Nowa ustawa dotyczy między innymi działań wierzycieli.

pośrednik kredytowy

Chciałbyś uzyskać znaczną pożyczkę gotówkową bądź wsparcie hipoteczne na zakup nieruchomości? Nie wiesz, gdzie się udać oraz jak uzyskać pomoc bankową? Nasz pośrednik kredytowy oceni twoją zdolność i pomoże ci w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań na rynku. Dokona formalności i skrupulatnie sprawdzi wszelkie wytyczne.

Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela

Przedsiębiorstwo świadczy wsparcie, jeśli chodzi o sytuację, w której klient nie otrzymał odszkodowania, mimo tego, że sytuacja tego wymagała. Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela jest możliwe zarówno ustnie, jak i pisemnie. Ważne jest dobre uargumentowanie i wyjaśnienie sprawy, a wówczas istnieje szansa, na pozytywne rozpatrzenie żądań.

Usługi kadrowo płacowe Wrocław

Szukasz podmiotu zewnętrznego do prowadzenia rozliczeń z pracownikami twojej firmy? Zdecyduj się na usługi kadrowo-płacowe naszej wrocławskiej firmy. Profesjonalnie oraz kompleksowo zadbamy o zarządzanie twoimi pracownikami w zakresie prowadzenia dokumentacji, kartotek wynagrodzeń, ewidencji nieobecności i innych obowiązków.

Biuro rachunkowe Kraków

Zajmujemy się sprawami przedsiębiorstwa z zakresu kadr i płac. Nasze Biuro Rachunkowe MKM z Krakowa prowadzi księgowość - tworzymy sprawozdania, statystyki i świadczymy doradztwo podatkowe. Poza tym sporządzamy listy wynagrodzeń osób zatrudnionych przez daną firmę i pomagamy w wypełnieniu deklaracji podatkowych. Można zlecić nam prowadzenia akt osobowych pracowników i kierowanie ich na obowiązkowe badania lekarskie. Zajmujemy się również regularnymi rozliczeniami z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Pozyskiwanie pracowników

Właśnie rozpocząłeś prowadzenie działalności gospodarczej i szukasz siły roboczej? Masz duże przedsiębiorstwo produkcyjne wraz z powierzchnią magazynową i halą, więc przyda się każda para rąk? Jeśli nie masz czasu na organizację żmudnej rekrutacji, to zgłoś się do nas. Pozyskiwanie pracowników to nasza specjalność!