Usługi back office

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór aktywnych form sprzedaży, wśród których znajdują się szeroko pojęte usługi back office, a zwłaszcza informacyjno-analityczne. Swoje zastosowanie znajdują nie tylko w branży marketingowe, ale także wielu innych, między innymi, przy sprzedaży, czy obsłudze klienta.

https://www.gramwzielone.pl/energia-wiatrowa/102234/m-korecki-enevi-czeka-nas-luka-inwestycyjna-na-rynku-wiatrowym

Specjaliści od energii odnawialnej określają miniony rok jako ciężki dla rynku OZE. Ogromnym utrudnieniem okazała się tzw. ustawa antywiatrakowa i ograniczenia w zakresie uzyskiwania pozwolenia na budowę elektrowni wiatrowych. Istnieje jednak szansa na ożywienie rynku energii odnawialnej i nowe inwestycje w Polsce, o czym przeczytacie w naszym wywiadzie.

stoisko targowe

Nasza firma specjalizuje się w wytwarzaniu oraz wynajmowaniu systemów wystawienniczych. Jednym z głównych prezentowanych przez nas produktów jest stoisko targowe do wypożyczenia. W jego skład wchodzić mogą ścianki prezentacyjne, bannery, a także instalacja elektryczna i oświetlenie oraz montaż wraz z podłogą.

Drukarnia Warszawa

Zapraszamy do skorzystania z niezwykle atrakcyjnej oferty, jaką przygotowała dla swoich klientów nasza profesjonalna drukarnia w Warszawie. Możecie Państwo w naszym punkcie wydrukować liczne materiały reklamowe i nie tylko. Zajmujemy się wykonywaniem ulotek, folderów, ale także projektami graficznymi. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i liczne firmy czy agencje oferując najlepsze ceny.

reklama wielkoformatowa

Wykonujemy różnego rodzaju wydruki - szybko, sprawnie i całkowicie profesjonalnie. Specjalistyczne maszyny, nowoczesne metody pracy, sprawdzone rozwiązania - wszystko to sprawia, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i przekonaj się, że nasza reklama wielkoformatowa jest najwyższej jakości.

Cięcie tkanin

Precyzja, szybkość, dowolność wzorów, szeroki wachlarz materiałów, indywidualne projekty oraz ograniczenie odpadów. To właśnie tym charakteryzuje się cięcie tkanin w naszej firmie. Swoją pracę opieramy na nowoczesnych technologiach, które nie tylko ułatwiają nam wiele czynności, ale również pozwalają na wykonanie nawet tych najbardziej wymagających zamówień.

gadżety reklamowe dla firm

W naszej ofercie znajdą Państwo ekskluzywne gadżety reklamowe dla firm, które cechują się wytrzymałością i elegancją, dzięki czemu cieszą oko i służą bardzo wydajnie. Upominki reklamowe od GiftMore to wspaniały sposób na nawiązanie przyjaznych i profesjonalnych, a przez to owocnych stosunków biznesowych!