https://www.gramwzielone.pl/energia-wiatrowa/102234/m-korecki-enevi-czeka-nas-luka-inwestycyjna-na-rynku-wiatrowym

Specjaliści od energii odnawialnej określają miniony rok jako ciężki dla rynku OZE. Ogromnym utrudnieniem okazała się tzw. ustawa antywiatrakowa i ograniczenia w zakresie uzyskiwania pozwolenia na budowę elektrowni wiatrowych. Istnieje jednak szansa na ożywienie rynku energii odnawialnej i nowe inwestycje w Polsce, o czym przeczytacie w naszym wywiadzie.

stoisko targowe

Nasza firma specjalizuje się w wytwarzaniu oraz wynajmowaniu systemów wystawienniczych. Jednym z głównych prezentowanych przez nas produktów jest stoisko targowe do wypożyczenia. W jego skład wchodzić mogą ścianki prezentacyjne, bannery, a także instalacja elektryczna i oświetlenie oraz montaż wraz z podłogą.

reklama wielkoformatowa

Wykonujemy różnego rodzaju wydruki - szybko, sprawnie i całkowicie profesjonalnie. Specjalistyczne maszyny, nowoczesne metody pracy, sprawdzone rozwiązania - wszystko to sprawia, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i przekonaj się, że nasza reklama wielkoformatowa jest najwyższej jakości.

Cięcie tkanin

Precyzja, szybkość, dowolność wzorów, szeroki wachlarz materiałów, indywidualne projekty oraz ograniczenie odpadów. To właśnie tym charakteryzuje się cięcie tkanin w naszej firmie. Swoją pracę opieramy na nowoczesnych technologiach, które nie tylko ułatwiają nam wiele czynności, ale również pozwalają na wykonanie nawet tych najbardziej wymagających zamówień.

gadżety reklamowe dla firm

W naszej ofercie znajdą Państwo ekskluzywne gadżety reklamowe dla firm, które cechują się wytrzymałością i elegancją, dzięki czemu cieszą oko i służą bardzo wydajnie. Upominki reklamowe od GiftMore to wspaniały sposób na nawiązanie przyjaznych i profesjonalnych, a przez to owocnych stosunków biznesowych!

Gadżety reklamowe

Każda marka, która stara się zbudować wokół siebie oddaną społeczność rozdaje pracownikom i klientom rozmaite gadżety reklamowe. Kubki i szklanki z logo firmy mogą być ciekawym pomysłem - są uniwersalne i poręczne, więc z pewnością przydadzą się każdemu, mogą również posłużyć jako wyposażenie biura. Dzięki nowoczesnej technologii nadruku możemy umieszczać na naczyniach dowolnie wybrane grafiki, które nie tylko na długo zachowają atrakcyjne kolory, ale również nie będą niszczyć się podczas mycia.

druk na ścianie

Chcesz nadać swojemu wnętrzu niepowtarzalnego wyglądu? Zaskocz swoich gości i zainwestuj w druk na ścianie! To unikalny i nowoczesny sposób na ożywienie przestrzeni, uzupełnienie wystroju i jednocześnie podkreślenie Twojego smaku i indywidualności. Przestań szukać w kolejnych sklepach tego samego obrazu. Skorzystaj z możliwości, które daje Ci nasza usługa. Zaprojektuj coś wyjątkowego, co odzwierciedla Twoje marzenia, hobby czy pasje. Stwórz atmosferę, która będzie Ci towarzyszyć na co dzień. Na naszej stronie, masz szansę przekształcić swoje pomysły w rzeczywistość.