Hotel Śląsk

Modus to uznany i niezwykle renomowany hotel. Śląsk to region, który objęliśmy naszym zasięgiem. Wszyscy biznesmeni i turyści, którzy udają się na tereny zbliżone do Bytomia, proszeni są o rozpatrzenie naszej propozycji. Zapewniamy, że dzięki nam będą Państwo mogli nie tylko odpocząć, ale również skorzystać z doskonałych możliwości aktywnego spędzenia tutaj czasu, czy wzięcia udziału w konferencji lub szkoleniu. Hotel Modus serdecznie zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą. Zachęcamy do kontaktu.

SPA nad morzem

Hotel Król Plaza Spa słynie z tego, że oferuje swoim klientom możliwość skorzystania z doskonałej oferty SPA. Mogą tutaj doskonale wypocząć amatorzy luksusu i komfortu. Nasz hotel serdecznie zaprasza osoby, które chcą wynająć piękny pokój w atrakcyjnych cenach. Więcej informacji o naszej ofercie, o naszej wspaniałej restauracji oraz o pakietach SPA, znajdziecie Państwo na naszej oficjalnej stronie internetowej. Warto spędzić urlop w naszym hotelu!

Wakacje last minute all inclusive

Chcesz zapewnić sobie jak najlepszy wypoczynek i mieć pewność świetnej pogody w krajach za granicą? A może interesuje Cię egzotyka lub odpoczynek w Polsce? Nasze wakacje last minute to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie mają jeszcze zaplanowanych wycieczek, a chcą zaoszczędzić nieco pieniędzy. Jest to również świetny pomysł dla tych, którzy nie boją się być odrobinę spontanicznymi! Na naszej stronie możliwe jest również zarezerwowanie rejsów oraz wczasów przyszłorocznych - również w niższej cenie.

Turnusy rehabilitacyjne nad morzem

Jeśli planują Państwo spędzić udany urlop w nadmorskim kurorcie,to warto wybrać na miejsce noclegowe hotel z basenem. Nad morzem pogoda bywa bowiem kapryśna, a wiele przecież od niej zależy. Jeśli skorzystają Państwo z naszej oferty to uniezależnią się Państwo od zmian temperatury i czynników atmosferycznych. Bogate wyposażenie naszego obiektu pozwala skorzystać ze sztucznego akwenu. Oferujemy również inne atrakcje, takie jak pakiety spa, czy organizacje różnorodnych wycieczek i koncertów. W swojej ofercie posiadamy również turnusy rehabilitacyjne nad morzem. Serdecznie zapraszamy!