Ośrodek wczasowy nad morzem

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Nasz ośrodek AGA to miejsce gdzie spędzisz doskonałe wczasy nad morzem, łącząc przy tym aktywny wypoczynek. Na naszej stronie znajdziesz wszystkie dostępne atrakcje, jakie oferuje nasz ośrodek, między innymi zabiegi relaksacyjne i odchudzające. Zapraszamy!

Hotel Śląsk

Modus to uznany i niezwykle renomowany hotel. Śląsk to region, który objęliśmy naszym zasięgiem. Wszyscy biznesmeni i turyści, którzy udają się na tereny zbliżone do Bytomia, proszeni są o rozpatrzenie naszej propozycji. Zapewniamy, że dzięki nam będą Państwo mogli nie tylko odpocząć, ale również skorzystać z doskonałych możliwości aktywnego spędzenia tutaj czasu, czy wzięcia udziału w konferencji lub szkoleniu. Hotel Modus serdecznie zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą. Zachęcamy do kontaktu.

SPA nad morzem

Hotel Król Plaza Spa słynie z tego, że oferuje swoim klientom możliwość skorzystania z doskonałej oferty SPA. Mogą tutaj doskonale wypocząć amatorzy luksusu i komfortu. Nasz hotel serdecznie zaprasza osoby, które chcą wynająć piękny pokój w atrakcyjnych cenach. Więcej informacji o naszej ofercie, o naszej wspaniałej restauracji oraz o pakietach SPA, znajdziecie Państwo na naszej oficjalnej stronie internetowej. Warto spędzić urlop w naszym hotelu!

Wakacje last minute all inclusive

Chcesz zapewnić sobie jak najlepszy wypoczynek i mieć pewność świetnej pogody w krajach za granicą? A może interesuje Cię egzotyka lub odpoczynek w Polsce? Nasze wakacje last minute to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie mają jeszcze zaplanowanych wycieczek, a chcą zaoszczędzić nieco pieniędzy. Jest to również świetny pomysł dla tych, którzy nie boją się być odrobinę spontanicznymi! Na naszej stronie możliwe jest również zarezerwowanie rejsów oraz wczasów przyszłorocznych - również w niższej cenie.