Ośrodek wczasowy nad morzem

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Nasz ośrodek AGA to miejsce gdzie spędzisz doskonałe wczasy nad morzem, łącząc przy tym aktywny wypoczynek. Na naszej stronie znajdziesz wszystkie dostępne atrakcje, jakie oferuje nasz ośrodek, między innymi zabiegi relaksacyjne i odchudzające. Zapraszamy!

Hotel Śląsk

Modus to uznany i niezwykle renomowany hotel. Śląsk to region, który objęliśmy naszym zasięgiem. Wszyscy biznesmeni i turyści, którzy udają się na tereny zbliżone do Bytomia, proszeni są o rozpatrzenie naszej propozycji. Zapewniamy, że dzięki nam będą Państwo mogli nie tylko odpocząć, ale również skorzystać z doskonałych możliwości aktywnego spędzenia tutaj czasu, czy wzięcia udziału w konferencji lub szkoleniu. Hotel Modus serdecznie zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą. Zachęcamy do kontaktu.

Oferty spa

Hotel Król Plaza Spa słynie z tego, że oferuje swoim klientom możliwość skorzystania z doskonałej oferty SPA. Mogą tutaj doskonale wypocząć amatorzy luksusu i komfortu. Nasz hotel serdecznie zaprasza osoby, które chcą wynająć piękny pokój w atrakcyjnych cenach. Więcej informacji o naszej ofercie, o naszej wspaniałej restauracji oraz o pakietach SPA, znajdziecie Państwo na naszej oficjalnej stronie internetowej. Warto spędzić urlop w naszym hotelu!